דיא סבע המריא הערב (שני) למוסקבה, בירת רוסיה, משם הוא ימשיך לקאזאן כדי להתרשם מרובין קאזאן ומהעיר, בטרם יחליט האם לחתום בשורותיה, כאשר מלווים אותו אשתו נרמין ונציגו עורך הדין רועי דניאל. סוכן השחקנים אדם קידן, שהביא לשחקן את ההצעה ביחד עם רונן וגלעד קצב, יחבור אליהם בהמשך.

בנוסף, הם יערכו סיור במקום ובמועדון ויבחנו את תנאי החוזה לאחר שביקשו לשנות בו מספר סעיפים. כזכור, כפי שנחשף ב-ONE, מכבי נתניה קיבלה הצעה למכור את סבע , מלך השערים של העונה האחרונה שכבש 24 שערי ליגה, תמורת 1.8 מיליון יורו בשלושה תשלומים, כאשר לשחקן הוצע סכום דומה בחוזה לשלוש שנים.

לאחר הסיכום בין המועדונים, סבע קיבל לידיו את ההצעה הכספית בסוף השבוע האחרון אך במקביל גם קיבל רושם כי המועדון נמצא תחת חקירה של פיפ"א ומצוי בבעיות כלכליות בשל חובות עבר לשחקנים ולקבוצות. בעודו מתלבט האם לקבל את ההצעה, סבע הסכים בכל מקרה לצאת לקאזאן כדי להתרשם לפני שיקבל את ההחלטה.

דיא סבע עם אשתו ורועי דניאל (נעם מורנו)דיא סבע עם אשתו ורועי דניאל (נעם מורנו)

כזכור, ההצעה הנוכחית של קאזאן היא השנייה שהמועדון הגיש בחלון ההעברות וגבוהה כמעט פי שניים ביחס לראשונה. במכבי נתניה ציינו כי אינם חוששים מאותו מצב כלכלי וכי קיבלו הגנות לקבלת הכסף, כך גם לגבי שכר השחקן ושם טוענים כי כלל לא אמורה להיות בעיה כזאת. בכל מקרה, לקראת התחנה הראשונה של סבע בחו"ל, אם וכאשר, השחקן רוצה להרגיש בטוח ולהתרשם בעצמו.

בתוך כך, במכבי נתניה ממשיכים את השיחות מול ניקו אולסק, שקיבל הצעה לחוזה חדש ומשודרג במועדון כפי שפורסם ב-ONE בשבוע שעבר. למרות שבין הצדדים עדיין אין סיכום, בסביבתו ובמועדון מאמינים כי ההתקשרות תימשך מעבר לעונה הבאה, האחרונה בחוזהו הנוכחי. דולב אזולאי חתם לעונה אחת.