סמארה הרוסית רוצה להחתים באופן מיידי את חלוץ הפועל חיפה, אלון תורג’מן, כך נודע לראשונה ל-ONE. נציגי הקבוצה צפו בשחקן יחד עם סוכניו גלעד קצב ואדם קידן בגמר גביע המדינה מול בית”ר ירושלים בשבוע שעבר, התרשמו ומעוניינים לצרפו.

תורג’מן כבש העונה 11 שערי ליגה ו-16 שערים בכל המסגרות והוא שותף מלא לעונת השיא שעוברת על האדומים. גם אוסטריה וינה הביעה עניין בתורג’מן וכפי שפורסם ב-ONE עקבה אחריו אף היא בגמר באצטדיון טדי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מסיבה בחיפה: ניר קלינגר חוגג עם האוהדים

סמארה, או בשמה המלא קריליה סובטוב סמארה, סיימה במקום השני בליגת המשנה ברוסיה ובעונה הבאה תהיה בליגה הבכירה שכוללת את צסק”א מוסקבה, לוקומוטיב מוסקבה שזכתה באליפות, רובין קאזאן, אנז’י מחצ’קלה וקבוצות נוספות. מי שמכיר היטב את הליגה הרוסית הוא קפטן נבחרת ישראל, ביברס נאתכו, שמשחק בצסק”א מוסקבה ומסיים את חוזהו.

ניסו קפילוטו עם הכדור (אורן בן חקון)ניסו קפילוטו עם הכדור (אורן בן חקון)

בתוך כך, נציגים של ונלו ההולנדית הגיעו לארץ על מנת לעקוב מקרוב אחרי בלם הפועל חיפה, ניסו קפילוטו הערב מול הפועל באר שבע. הקבוצה ההולנדית הביעה נכונות להיכנס למשא ומתן לרכישת הבלם. קפילוטו, שמסיים חוזה בעוד שבוע, קיבל הצעה חדשה מיואב כץ אבל בשלב זה יש פערים כספיים בין הצדדים, מה שמאפשר לו לחפש אופציה מעבר לים.