# בבלגיה, קני סייף ממשיך להתאקלם בצורה נהדרת באנדרלכט והערב (שבת) הוא השלים 90 דקות במדי קבוצתו בפעם השמינית ברצף, מאז הצטרף לקבוצה בהשאלה (לא החמיץ ולו דקה אחת מאז הגיע לאנדרלכט). סייף בישל שער בניצחון 2:3 של קבוצתו על זולטה וורחם, שהעלה את הקבוצה למקום השני כשנותר מחזור אחד עד לתום הסיבוב השני, לפני הכניסה לפלייאוף. 

# ועדיין בבלגיה, ליאור רפאלוב נכנס כמחליף בדקה ה-81 ב-1:2 של קלאב ברוז’ על קורטרייק. רפאלוב ראה דשא לראשונה מאז ה-11 בפברואר, אז נכנס לחמש דקות ב-1:1 של ברוז’ עם בוורן, ולמעשה הייתה זו הפעם השנייה בלבד מתחילת השנה שרפאלוב עלה על כר הדשא. 

# ברוסיה, ביברס נאתכו פתח בהרכב צסק”א מוסקבה בניצחון 0:1 על אוראל והשלים 90 דקות. הקבוצה של הקשר הישראלי חזרה מפגרת החורף ורשמה משחק תשיעי רצוף ללא הפסד בכל המסגרות, רגע לפני שמינית גמר הליגה האירופית. אלאן דזגוייב הכריע את ההתמודדות בדקה ה-60.

ביברס נאתכו (רויטרס)ביברס נאתכו (רויטרס)

# בקפריסין, אריאל הרוש השלים 90 דקות בהרכב של אנורתוזיס שסחטה 2:2 מא.א.ק לרנקה במסגרת המחזור הראשון של הפלייאוף העליון. קבוצתו של רוני לוי פספסה הזדמנות להגדיל את הפער מיריבתה בקרב על המקום השלישי.

# אלון נצר השלים 90 דקות בניצחון קבוצתו טראקאי 1:4 על ספיריס קאונאס בליגה הליטאית הבכירה. קבוצתו של הישראלי השיגה נקודות ראשונות, אחרי שבמחזור הראשון הפסידה.