אינטר התקרבה אמש (ראשון) להבטחת המקום בליגת האלופות בעונה הבאה אחרי 1:3 בחוץ על פרוזינונה, כאשר הפער בינה לבין רומא במקום החמישי עומד על שש נקודות ונותרו 18 נקודות בקופה עד לתום העונה (אטאלנטה שבמקום השישי עם משחק חסר יכולה לעבור את רומא ולצמק את הפער מאינטר לחמש נקודות).

מאמן הנראזורי לוצ’אנו ספאלטי אמר אחרי הניצחון: “ראינו שברגע שאנחנו מרגישים בטוחים או בנוחות, אנחנו נכשלים. אנחנו חייבים לעמוד על הבהונות שלנו ולהיות מוכנים בכל עת”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איקרדי מחמיץ מול שער ריק!! 1:3 לאינטר

“זה קורה לכולם, אבל כנראה שלאינטר יותר”, סיפר המאמן. “כשאתה חושב שהכל בידיים שלך, במקום לגמור את זה, אתה הופך לרך. לפרוזינונה לא היה מה להפסיד והם ניסו להשיג תוצאה טובה מולנו, ההפסד לא השפיע עליהם. זה מה שהפך את המשחק לקשה עבורנו, כי הם היו בלי לחץ. זה קרה לנו כבר כמה פעמים שלא הרגנו משחקים, אנחנו צריכים לעבוד על זה”.

נאפולי שניצחה 1:3 את קייבו דחתה את האליפות של יובנטוס מחזור אחד נוסף הודות לשערים של קוליבאלי (צמד) וארקדיוש מיליק וכעת היא מתכוננת למפגש מול ארסנל בליגה האירופית בו הפסידה 2:0. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בא לו: צמד לקוליבאלי הבלם 1:3 לנאפולי

“הניצחון הוריד מעט לחץ מהכתפיים שלנו, היינו במתח ויש דאגה. אחרי השער של מיליק השתחררנו מעט”, אמר מאמן נאפולי קרלו אנצ’לוטי. “אני עדיין לא יודע עם מי אשחק בחמישי מול ארסנל, כל שלושת החלוצים עשויים לפתוח, מיליק, מרטנס ואינסינייה”.

“ארסנל הפתיעה אותנו”, הוסיף אנצ’לוטי. “לא הצלחנו עם המסירות הקצרות, המשחק שלהם בחצי השני יהיה דומה למה שיהיה בגומלין. העדפתי את מרטנס ואינסייניה כי הם מהירים יותר ממיליק”.