חלון ההעברות עדיין רחוק מלהפתח, אבל השמועות והספקולציות שנערמות מדי יום ביומו ממשיכות לסקרן. הבוקר (שני) נוצר מצב די מבלבל בספרד, כאשר נרשם מצב של דיווחים סותרים לגבי עסקת העברתו האפשרית של לוקה יוביץ’ לברצלונה.

ב’מונדו דפורטיבו’ עלתה ידיעה הגורסת כי הבלאוגרנה החליטו לרדת מהעסקה משום שהיא עשויה להפוך ליקרה מדי וחשש שהשחקן בן ה-21 לא שווה את הסכום הגבוה, ב-’ספורט’ הספרדי נכתב דווקא כי ההצעה של בארסה לאיינטרכט פרנקפורט עדיין בתוקף וכי היא מעוניינת בהמשך המו”מ ובמאבק ישיר עם ריאל מדריד שגם כן חושקת בשחקן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כוכבי העתיד של בארסה עלו, זה הספיק לתיקו

החלוץ המוכשר זוכה למעקב צמוד מצד קבוצות רבות באירופה, למעלה מתריסר על פי הדיווחים ולא מעט הצעות צפויות להגיע לקבוצתו בקרוב. ב’מונדו’ נטען שעל אף שהבקיע 25 שערים ב-40 משחקים העונה, בבארסה לא רואים בו ‘קילר’ ברחבה, דבר שעשוי לא להתאים לשיטת המשחק לצד ליאו מסי, שמשחק כסקורר המרכזי בקבוצה.

ב’ספורט’ בוחרים דווקא בגרסה כי הבלאוגרנה לא נלחצים מהתחרות האפשרית עם ריאל מדריד וכן באיירן מינכן ופאריס סן ז’רמן שגם חושקות בחלוץ וכי המחיר עשוי בכל זאת לא להאמיר כל כך ולהישאר שפוי לעומת שאר החלוצים באירופה ששמם נקשר במעבר כמו אנטואן גריזמן, קיליאן אמבפה והארי קיין.