אחרי פתיחה מגומגמת במהלכה עלו לא מעט ספקולציות על כך שליאור רפאלוב יחזור לקבוצת נעוריו מכבי חיפה או ילבש את הצהוב של מכבי תל אביב, הקשר זוכה לעדנה מחודשת בקבוצתו אנטוורפן. רפאלוב כבש צמד ביום ראשון שעבר ב-0:3 על סרקל ברוז’ ובראיון ל-ONE מספר על התקופה האחרונה ועל השאיפות העתידיות.

“זאת תקופה נהדרת לי ולכל הקבוצה. אנחנו עובדים מאוד קשה כדי להשיג את המטרות שלנו העונה. יש לנו קבוצה מאוד מאוזנת עם שחקנים צעירים כישרוניים ושחקנים מאוד מנוסים שזכו פה בבלגיה באליפויות ובגביעים”, אמר רפאלוב.

חבריו לקבוצה והכושר הטוב: “יחד איתי משחקים דיומרסי אמבוקני, יילה ואן דאם, הקפטן פאריס הארון וסינאן בולאט. נשיא המועדון לקח את הקבוצה בתחילת העונה הקודמת והשקיע המון כסף לבנייה מחדש של האצטדיון, של מחלקת הנוער ובעיקר של קבוצת הבוגרים. אחרי 19 מחזורים אנחנו במקום השלישי”.

ההחלטה להצטרף לאנטוורפן: “כשאתה רואה מועדונים כמו קלאב ברוז׳, סטנדרד ליאז׳ ואנדרלכט מתחתיך זה נותן לך תמורה מלאה להשקעה של כל הגורמים אצלנו בקבוצה. אני מאוד שמח שהחלטתי להצטרף לפרויקט של אנטוורפן. השתלבתי בצורה מאוד מהירה. עזר לי מאוד שאני מכיר את רוב שחקני הסגל משבע השנים שלי בברוז’. עם שישה שערים ושלושה בישולים ב-14 משחקים עוברת עליי באמת תקופה טובה ואני לא מוכן לעצור ולהיות מסופק ממה שקורה איתנו. יש לנו משימה קשה ועוד דרך ארוכה לבסס את מקומנו בצמרת הליגה. המטרה שלנו היא להישאר בפלייאוף העליון”.

התקופה בברוז': “היו לי שש עונות בברוז׳ בהן מאוד נהניתי והגשמתי הכל עם המועדון הענק הזה. בעונה השביעית והאחרונה דברים שלא קשורים לכדורגל כל כך הלכו פחות טוב עם ההגעה של המאמן איבן לקו ולא היה מנוס אלא להיפרד ולחפש אתגר חדש”.

ההצעות מהארץ: “כמו בכל קיץ הייתה התעניינות מקבוצות בישראל, אבל אצלי בראש ידעתי שאני אחתום פה בבלגיה. רוב הקיץ היינו במשא ומתן עם סטנדרד ליאז׳ שמאמני לשעבר מישל פרודום לקח את הקבוצה ואפילו הגענו לסיכום כבר, אבל לבסוף זה לא הסתדר בין המועדונים. מאוד התאכזבתי ביומיים הראשונים אבל הכל קורה לטובה ושבוע לאחר מכן חתמתי באנטוורפן".

רפאלוב עוקב אחרי מה שקורה בנבחרת ישראל בעידן אנדי הרצוג ו-וילי רוטנשטיינר. על התהליך שהנבחרת עוברת והשאלה אם הוא יש אפשרות שהרצוג יזמין אותו לקמפיין הקרוב אמר הקשר: “אני תמיד שמח לייצג את המדינה שלנו וזה כבוד גדול לכל שחקן ללבוש את המדים הלאומיים. הנבחרת התחילה תהליך חדש וממה שראיתי עד כה היו משחקים מאוד מעניינים. לגבי עתידי בנבחרת תצטרך לשאול את מאמן הנבחרת".

הרצוג. יזמין את רפאלוב למוקדמות היורו? (חגי מיכאלי)הרצוג. יזמין את רפאלוב למוקדמות היורו? (חגי מיכאלי)