רד בול זלצבורג ומונס דאבור העפילו הערב (רביעי) לרבע גמר הגביע האוסטרי, אולם זה כלל לא היה קל מול אוסטריה לוסטנאו הצנועה מהליגה השנייה, שהחזיקה מעמד דקות ארוכות והפסידה רק 1:0.

הישראלי קיבל מעט מנוחה ופתח על הספסל, כשקבוצתו כמובן עדיפה בהרבה במשחק החוץ, אולם לא מצליחה למצוא את הרשת. בדקה ה-60, למאמן מרקו רוז נמאס והוא הרים את דאבור מהספסל כמחליף, במה שהתברר כהחלטה מוצלחת במיוחד.

הישראלי אמנם לא כבש בעצמו, אולם 14 דקות אחרי שנכנס, עבר שני שחקנים והשאיר כדור לטאקומי מינאמינו, שמצא את הרשת. עם שריקת הסיום, זה הפך לשער הניצחון של האלופה, שמחפשת גביע רביעי בהיסטוריה, וראשון אחרי שנתיים בהן לא זכתה במפעל.

בנוסף, אנטוורפן של ליאור רפאלוב ספגה 4:2 מגנק במסגרת המחזור ה-13 בליגה הבלגית, כאשר הקשר הישראלי סיפק בישול גאוני בכדור עומק אדיר לג’ונתן בולינגי בדקה ה-23, כאשר סימן יוקלרוד הכפיל את היתרון של אנטוורפן בתוספת הזמן של המחצית הראשונה. עם זאת, אנטוורפן לא השכילה לשמור על היתרון, כאשר רוסלן מלינובסקי כבש שני פנדלים (56 ו-60), בעוד אמבוואנה סמאטה הוסיף צמד משלו (76 ו-90) וסגר עניין. רפאלוב אגב, הוחלף בדקה ה-77, כאשר קבוצתו פספסה הזדמנות להיצמד לגנק ולברוז’ המוליכות.