הליגות השונות ברחבי אירופה נמשכו הערב (ראשון) כשהפעם במוקד – רועי גורדנה פתח בהרכב קבוצתו סלאבן בלופו, שנכנעה בליגה הקרואטית 1:0 בביתה לגוריצה. כמו כן, קני סייף, קשרה של אנדרלכט, נכנס כמחליף ב-2:4 של קבוצתו הבלגית על סרקל ברוז’. בנוסף, מחצית לביברס נאתכו בהפסד 1:0 של אולימפיאקוס לאופי כרתים.

# כאמור, אקס בני יהודה, גורדנה, קיבל את הקרדיט בהרכב קבוצתו, שהגיעה ליותר מצבים אך נעצרה אחרי ה-1:3 מהמחזור הקודם ונמצאת במקום השישי עם 12 נקודות אחרי 11 מחזורים בליגה הקרואטית.

# ביוון, ביברס נאתכו נכנס בדקה ה-46 בהפסד קבוצתו אולימפיאקוס 1:0 מול אופי כרתים, כשהחליף לא אחר מאשר את יאיא טורה הוותיק. הישראלי נמצא עם קבוצתו במקום החמישי בטבלה ובמאזן של 13 נקודות.

# בבלגיה, סייף שעלה כמחליף בדקה ה-67, כשקבוצתו הרשימה עם ניצחון מוחץ שהעלה אותה עד למקום השלישי עם 23 נקודות לאחר 11 מחזורים. כמו כן, אנדרלכט המשיכה את המומנטום עם ניצחון שני ברציפות.

# בליגה השנייה ברומניה, טוטו תמוז זכה למנוחה קלה ולא לקח חלק בניצחון 1:2 של פטרולול על גטיצה. ארנאוטו כבש את צמד השערים עבור הקבוצה של החלוץ הישראלי.

# בליגה האוסטרית, אלון תורג’מן הפצוע שעדיין לא כשיר, צפה בקבוצתו, אוסטריה וינה, מסיימת ב-1:1 מול שטורם גראץ. הקבוצה מהבירה העלתה את מאזנה ל-17 נקודות ונותרה במקום הרביעי.