הוא עוד לא הוצג כשחקן רשמי של ברצלונה, אבל פרנקי דה יונג כבר התחיל להבין מה זה אומר להיות בקבוצה שבה התקשורת והמדיה כל הזמן משפיעה. כאשר הוא כרגע מרכז את מירב המאמצים עם הנבחרת הלאומית של הולנד, הקשר נשאל הערב (ראשון) על דבריו של חברו לקבוצה בעתיד, איבן ראקיטיץ’, שאמר שהוא שמח על כך שההולנדי מצטרף לבארסה, אך הוא לא ישחק בעמדה שלו, כי “היא כבר מאוישת”, כך לדברי הקשר הקטאלוני. 

עם דיפלומטיה רבה, הכישרון הצעיר של אייאקס, ניסה שלא להיכנס לעימות עם הקרואטי הבינלאומי שחשוב מאוד לארנסטו וואלוורדה: “נראה מה יהיה, אני לא אהיה זה שאומר באיזו עמדה הוא (ראקיטיץ’) רוצה לשחק”. 

איבן ראקיטיץ' מאוכזב (La Liga)איבן ראקיטיץ' מאוכזב (La Liga)

דה יונג גם התייחס למי שעשוי להיות מאמנו החדש והיה באור הזרקורים לאחרונה, וואלוורדה: “אין לי עדיין קשר איתו, אמרו שהוא היה בלחץ לאחרונה, אבל אני מניח שהתקשורת מנפחת קצת את הדברים, אני לא יודע איך הדברים עכשיו במועדון. האם דיברתי איתו במהלך המעבר? לא, אני מתעקש על כך שאין לי איתו כל קשר עדיין”. 

רונאלד קומאן והסיכוי שיגיע לבארסה: “ראיתי אותו בנבחרת הלאומית, אבל להגיד יותר מכך, יהיה חוסר כבוד לוואלוורדה, אני לא חושב שדברים קורים כמו שאנשים חושבים, זה לא לטובתי להתחיל לערוך ספקולציות בנושא הזה”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
10 הטאפאסים של העונה: מה האהוב עליכם?