הסערה החדשה סביב ניימאר במסגרתה הוא חשוד כי ביצע אונס, הובילה את השחקן הברזילאי של פאריס סן ז’רמן לשחרר במהלך הלילה (בין שבת לראשון) סרטון באינסטגרם הפרטי שלו ובו הוא חשף תכתובות עם הבחורה אשר התלוננה נגדו. השיחות אשר הוא חושף, אשר כוללות תוכן מיני ותמונות חושפניות שנראה באופן די ברור כי המתלוננת שלחה לו, הגיעו על מנת שהוא יוכל לתת את גרסתו.

ניימאר טוען כי הוא עובר סחיטה מזה תקופה ועל פי דבריו “לא רציתי קשר עם הבחורה וברגע שהחלטתי לנתק איתה קשר, הגיע אליי עורך דין אשר ביקש סכום כסף מסוים כדי להשתיק את הפרשה ולא, הוא יפנה למשטרה ויגיש נגדי תלונה על אונס”. השחקן מאשר כי קיים יחסי מין עם המתלוננת, אך לדבריו, בהסכמה מלאה שלה. 

“מאשימים אותי באונס. זו מילה כבדה מאוד. זו האשמה קשה במיוחד, אך זה מה שקורה כרגע. תפסו אותי מופתע. זהו רגע מאוד רע ומאוד עצוב מבחינתי. כל מי שמכיר אותי, יודע שאיני אדם המסוגל לבצע מעשה כזה. זו הייתה מלוכדת, בה נפלתי, אך זה ישמש כשיעור עבורי להמשך. יש אנשים שרוצים לנצל ולסחוט אותי. זה עצוב ומכאיב, כי זה לא רק פוגע בי זה גם פוגע בכל המשפחה שלי. חונכתי היטב. לא רציתי להיות במצב הזה, אך כעת עליי להוכיח שאין לי יד בדבר”, אמר ניימאר בסרטון בין היתר. 

ההחלטה לפרסם את סרטון האינסטגרם של ניימאר הוסברה כ”דעת הקהל אינה ברורה. אין ברירה אך עלינו לנקות את שמו של השחקן, אנחנו מעוניינים כי האמת תצא באופן מיידי, ואם צריך לחשוף את תכתובות הוואטסאפ שלו עם הבחורה אז נעשה את זה, כי ברור שהייתה פה מלכודת מצידה”. 

במהלך הסרטון שאורך שבע דקות, נראות השיחות של השניים מהיום הראשון בו החלו לדבר ועד לאחרון, זאת כמובן בהנחה ומה שסיפק ניימאר הוא סרטון אותנטי. במהלך השיחות אשר החלו כחודשיים לפני שהיא הוזמנה לפאריס, ניתן לראות כי המתלוננת מעלה פעם אחר פעם את רצונה לקיים יחסי מין עם השחקן.

בשיחות לאחר המפגש ביניהם, היא מעלה שוב ושוב את עניין יחסי המין אשר הם קיימו ואף מבקשת ממנו להיפגש איתה שוב לצורך אותה המטרה בדיוק. חלק מהעיתונאים בברזיל אשר צפו בתוכן השיחה כבר מיישרים קו עם ניימאר וטוענים כי מדובר בהונאה של הבחורה ובמלכודת אשר הוא נפל אליה. בהודעה רשמית שהוציאו נציגיו של השחקן, נטען כי הוא ידע שהתלונה במשטרה עומדת להגיע שכן לפני מספר ימים התריע בפני עורכי הדין שלו, כי הוא נפל קורבן לניסיון סחיטה של הבחורה באמצעות עורך דינה.