קיץ עמוס מאוד עתיד לעבור על ברצלונה בכל הקשור להחתמתו של אנטואן גריזמן שהפכה לרשמית וגם לזו הנרקמת של ניימאר. הפעם, מי שהתייחס לשמועות העזות על שני הכוכבים הוא אקס הקטאלונים, צ’אבי, שפרש ממשחק פעיל ומאמן בימים אלו בקטאר. בנוסף להבעת דעתו על שני השחקנים, קשר העבר גם דיבר על עתידו כמאמן אלופת ספרד.

“גריזמן שחקן נפלא, כוכב ברמה עולמית שעשה את ההבדל באתלטיקו מדריד ובנבחרת צרפת”, אמר צ’אבי, “זה עוד לא רשמי אבל הוא יהיה החתמה מצוינת עבור ברצלונה. יתאים למסי וסוארס? צריכים לשאול את ואלוורדה, הוא זה שמרכיב את הפאזל. אם החתימה תושלם זה כי המאמן וההנהלה מאמינים שהוא יתאים לשחקנים שנמצאים. מבחינה אישית מדובר בשחקן פנטסטי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
החרם של ניימאר וגריזמן ישנה את הכדורגל

הגעתו האפשרית של ניימאר: “הייתה לי מערכת יחסים נפלאה איתו והוא יהיה רכש מצוין, אבל לדעתי זה יהיה מאוד מאוד מסובך להביא אותו. יש דברים שלעולם לא חשבתי שיקרו כמו שהוא יעבור לפ.ס.ז’ עבור 222 מיליון יורו וגם זה קרה בסופו של דבר, אז צריכים לחכות. אין ספק שהוא אחד מהשחקנים הטובים בעולם בשנים האחרונות והוא יכול לעשות את ההבדל. ברצלונה צריכה להחליט כרגע אם זה מה שנכון לה”.

עתידו כמאמן: “יש הרבה ציפיות ממני וזה דבר חיובי, אני מתחיל מאפס וכמובן שאשמח להיות בברצלונה. כרגע זה עוד מוקדם ואני לא מוכן עדיין, אבל כרגע יש לי הזדמנות לצבור ניסיון בקטאר וזאת יכולה להיות טבילת אש נהדרת. אני רוצה קודם כל ליהנות ואחרי זה נראה מה יהיה”.