חזרתו של ניימאר לברצלונה קרובה מתמיד, זאת לאחר שאמש (שני) דווח, כי הקבוצה הקטאלונית רוקמת טרייד מעניין עם פאריס סן ז’רמן, ותהיה מוכנה לשלם עבור הברזילאי סכום של 100 מיליון אירו ואף להעביר לצרפתים מספר שחקנים, כשעל פי הדיווחים מי שעשויים לעשות את הדרך ההפוכה הם סמואל אומטיטי, אוסמן דמבלה ואיבן ראקיטיץ’.

מי שהיה מאוד רוצה לראות את ניימאר בקבוצה הוא לא אחר מאשר לואיס סוארס, ששיחק כבר לצד הברזילאי וישמח לשחזר את השנים היפות שלהם ביחד: “זכיתי כבר לשחק בברצלונה לצידו של השחקן הכי טוב בעולם, ליאו מסי, וגם לצד השחקן השני הכי טוב בעולם, ניימאר. בשבילי, לזכות יחד בטרבל היה אחד האירועים הכי מאושרים בחיים”. החלוץ המשיך ואמר: “מי לא יירצה ליהנות משחקנים כמו ניימאר? אבל הוא שייך לפ.ס.ז’ וזה דברים שתמיד מדברים עליהם במהלך שוק ההעברות”.

ניימאר (רויטרס)ניימאר (רויטרס)

מי שעוד הצטרף למחמאות לניימאר והביע את רצונו בכך שהשחקן ישוב למדים הכחולים-אדומים הוא ארתורו וידאל, שדיבר על כך לאחר ה-0:4 הגדול של נבחרת צ’ילה על יפן בקופה אמריקה: “זה יהיה מאוד נחמד אם הוא יחזור לספרד, אוהבים אותו שם מאוד”. נזכיר, כי וידאל לא שיחק יחד עם הברזילאי אצל הקטאלונים, כיוון שכאשר הצ’ילאני הגיע מבאיירן מינכן, החלוץ בדיוק עזב ב-2017 לפ.ס.ז’.

ארתורו וידאל (רויטרס)ארתורו וידאל (רויטרס)

גם טיטה, מאמנה של נבחרת ברזיל שמתכונן למשחק בקופה אמריקה נגד ונצואלה, ייעץ לכוכב הברזילאי בנוגע ליעד הבא: “הוא צריך ללכת למקום שבו הוא מרגיש מאושר, גם בשבילו וגם בשבילו המשפחה שלו, כיוון ששם הוא יהיה הכי טוב מבחינה מקצועית. זה עניין מקצועי עם כל מיני מרכיבים, יש כל מיני סיטואציות”.