ברצלונה יצאה אמש (חמישי) בתחושות מעורבות מאצטדיון סיודאד דה ולנסיה. מצד אחד הקבוצה של ארנסטו ואלוורדה רשמה הפסד 2:1 ללבאנטה במשחק הראשון מבין שניים בשמינית גמר הגביע, אך מהצד השני, הדאבליסטית שרוצה לשמור על התואר, יודעת כי לפניה עוד 90 דקות שלמות במשחק הגומלין בקאמפ נואו, שבו סביר להניח כי המאמן כבר לא ייתן מנוחה לליאו מסי ולואיס סוארס שלא נכללו בסגל הפעם.

גם כלי התקשורת בבירת קטאלוניה ביטאו את אותן תחושות, כאשר לצד הביקורות על היכולת המקצועית, מודעים כי היא נבעה מהרוטציה שביצע ואלוורדה. “ברצלונה יצאה בחיים מוולנסיה בזכות שער שהוא כמו שער זהב” נכתב ב’מונדו דפורטיבו’ בעוד שב’ספורט היו תמציתיים יותר ופשוט הלכו עם הכותרת – “הרע במיעוטו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ראשון 19:30 ברצלונה מול אייבר

“לא היינו במיטבנו, במיוחד במחצית הראשונה”, הודה ארנסטו ואלוורדה שהוסיף: “הכוונה שלנו היא כמובן להמשיך לסיבוב הבא ואני מקווה שנשלים את המשימה בגומלין”. מאמן ברצלונה, התייחס גם להזדמנות שנתן לשחקנים הצעירים בהגנה, כמו גם לבלם הרכש, ג’ייסון מורייו: “זה סיכון שאתה לוקח אותו בחשבון לפני המשחק. זה היה מבחן קשה עבור החברה הצעירים אבל ככה זה. מורייו? היה לו משחק טוב ואני מרוצה ממנו”.

סרחיו בוסקטס, שלא זכה למנוחה כמו חלק מחבריו שבדרך כלל פותחים ב-11, הסביר בסיום: “האמת שהגענו למשחק קצת רדומים ונענשנו על כך בחצי הראשון. התוצאה הזו שמה את החבל על הצוואר שלנו, אבל אני מאמין ביכולת שלנו להפוך את המצב בקאמפ נואו”.