זה קרה לקראת שעות אחר הצהריים. מדריד, שהייתה מעט מנומנמת עד אז, התעוררה לחיים. איזור הפלאסה מאיור בעיר התמלא באלפי אוהדים, רובם המוחלט אוהדי ליברפול. שירת allez allez allez נשמעה מכל פינה, כשהתושבים המקומיים, שיודעים דבר או שניים על חגיגות וכדורגל, נראים המומים גם הם מהמחזה של האוהדים האנגלים שמסתובבים ללא חולצות בעיר, שרים ושותים ללא הפסקה.

רוב האוהדים איתם דיברנו הגיעו לעיר ללא כרטיס למשחק. המחירים בשוק מגיעים ל-8,000 יורו, ואוהדים שמלווים את ליברפול מעל 30 שנה לא זוכרים דבר כזה. "אף פעם לא נשארתי בלי כרטיס, אבל לא יכולתי לא להיות כאן. אופ"א מתנהלים בצורה מחפירה, הם הרסו את הכדורגל", אמר לנו אוהד ליברפול מבוגר ומתוסכל. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי ליברפול שוטפים את רחובות מדריד

אם לשפוט על פי מה שקורה ברחובות, השליטה של ליברפול באצטדיון תהיה מוחלטת. היחס הוא בערך 80 אחוז אדומים לעומת 20 אחוז אוהדי טוטנהאם, אך בצד של הלונדונים טוענים שרוב הקהל שלהם יגיע ישירות למשחק מאנגליה. 

אוהדי ליברפול ברחובות מדריד (רויטרס)אוהדי ליברפול ברחובות מדריד (רויטרס)

רמז לשליטה האדומה אפשר למצוא גם בחנות המזכרות הרשמית של אופ"א. השעה היא 1:00 בלילה, החנות עדיין מלאה באנשים, אך מוצרים של ליברפול כמעט ולא ניתן למצוא. אוהד טוטנהאם בודד שמצאנו בחנות הבטיח לנו "לא נתנו לנו סיכוי נגד סיטי ולא נגד אייאקס, אבל זאת העונה שלנו". 

אוהדי ליברפול ברחובות מדריד (רויטרס)אוהדי ליברפול ברחובות מדריד (רויטרס)

ומילה אחת על הארגון של אופ"א. גמר ליגת האלופות הוא אירוע ענק, לפעמים כזה שקשה להבין עד שלא נמצאים בו, אך מדובר בארגון מנותק מהקהל שגורם לתסכול גדול בקרב אוהדי הכדורגל. אנשי צוות שלא מדברים מילה באנגלית, מחירים מופקעים של מרצ'נדייז ובעיקר ארגון לוקה בחסר שגורם לא אחת למהומות.

האווירה בין אוהדי הקבוצות נפלאה, אך לא אחת נתקלנו באלימות דווקא בין אנשי אופ"א עצמם לאוהדים, כשבמקרה אחד קיצוני הם החליטו להוציא ללא הודעה מוקדמת מאות אנשים שחיכו שעתיים בשמש למשחק אגדות העבר, ללא אף הסבר. בסופה של התקרית, מאבטח מקומי הפיל לרצפה אשה מבוגרת שנעזרה במקל הליכה ובמקום נוצרה מהומת ענק.