סוף טוב לבלגן עם הטיסה של חברת אייר אירופה משדה התעופה בן גוריון למדריד. הטיסה, שאמורה הייתה להמריא כבר אמש ב-16:05 עם ישראלים שאמורים להגיע לאצטדיון וונדה מטרופוליטנו ולצפות בגמר ליגת האלופות הערב (שבת) ב-22:00 (שעון ישראל, 21:00 שעון ספרד) יצאה לבסוף ב-11:25.

ההמראה נדחתה תחילה בגלל סדק במטוס, ונאמר לנוסעים שהטיסה תצא הבוקר ב-6:40. אלא שלאחר שהנוסעים התייצבו בשדה, התברר להם ששוב המטוס לא ייצא בזמן, וכי ההמראה נדחתה ל-10:00. הנוסעים זעמו וחלקם כבר שקלו לנסות למכור את הכרטיסים ולא לטוס, בעקבות החוויה הקשה אותה עברו. אלא שגם לאחר שהם הוכנסו למטוס, עברה עוד כשעה וחצי עד שלבסוף המטוס יצא לדרך. 

הכעס של הנוסעים גבר כתוצאה מכך שהחברה ידעה כבר אתמול ב-21:00 שישנו שינוי נוסף בשעת ההמראה הבוקר, אך אף אחד לא טרח להודיע להם שהם יכולים להגיע לשדה בבוקר ולא באמצע הלילה.

בלאגן בשדה התעופה (מערכת ONE)בלאגן בשדה התעופה (מערכת ONE)

בנוסף, הנוסעים טוענים שדיברו אליהם בזלזול. בשיחה עם ONE הם אמרו: “המחדל הכי גדול הוא שאתמול עמדנו שעה בתור כדי שירשמו את הטלפונים שלנו כדי לדעת האם יש שינויים בטיסה, אך לא הודיעו לנו כלום. זו לא התנהלות ככה".

עוד טרם ההמראה נוצר בלגן במטוס, כאשר דייל טען שאחד הנוסעים זרק עליו שמיכה מעצבים, קראו לאבטחה ובגלל זה נוצר עיכוב נוסף. כמו כן, בעיה נוצרה עם המזוודות שכן חלק מהנוסעים החליטו לא לטוס. בגלל שברור היה שזיהוי המזוודות ייקח זמן רב, במטוס פעלו לשכנע את מי שרוצה לרדת שיישאר.

בסוף, כאמור, הטיסה יצאה לדרכה והנוסעים אמורים להגיע למדריד כ-6 שעות לפני פתיחת המשחק. בתקווה שמעבר הגבול יעבור כמו שצריך, הם יצטרכו אולי להגיע ישירות לאצטדיון, אבל אמורים להגיע למשחק בזמן.

תגובת אייר אירופה תובא כאשר תתקבל.