לאחר שעזב את אתלטיקו מדריד בתום העונה האחרונה, פרננדו טורס הכריז היום (שלישי) על קבוצתו החדשה, ובדומה לאנדרס אינייסטה, גם הוא ישחק בליגה היפנית. החלוץ הספרדי יעבור לשחק בסגאן טוסו, שלטענתו עשתה מאמצים רבים כדי להחתימו וגרמה לו להאמין במועדון.

לאחר ההכרזה על מעברו, הכריז החלוץ בן ה-34: “אני אצטרף בשבוע הבא ומקווה להתחיל לשחק כמה שיותר מהר ולהכיר את חבריי לקבוצה. הם עשו מאמצים רבים כדי להביא אותי והמטרה שלי היא להבקיע שערים ולשחק עוד שנים רבות, אך זה גם תלוי בכושר שלי”. נשיא הקבוצה, מינורו טקהארה, היה נרגש: “זה כבוד גדול ששחקן כמו טורס מצטרף אלינו”.

לפני שחשף את היעד המפתיע, החלוץ דיבר על תקופתו באנגליה, אותה סיכם כחיובית: “השנה הראשונה שלי בליברפול הייתה נהדרת מבחינה ספורטיבית, ובשלוש השנים שלי בצ’לסי זכיתי בהכי הרבה תארים משמעותיים, והחוויה שלי משם היא מאוד חיובית”, אמר טורס, שלאחר מכן נשאל על הרגע הכואב בקריירה: "התבוסה שלנו לריאל מדריד בגמר ליגת האלופות הייתה רגע נורא”.

שחקן אתלטיקו לשעבר הצהיר שהיו לו לא מעט הצעות גם מקבוצות באירופה: “מועדונים מצרפת, גרמניה ואפילו ספרד הציעו לי להצטרף, אבל מבחינתי הקריירה האירופית הסתיימה, התקופה שלי באתלטיקו נגמרה בצורה מתוקה”. לסיום, התייחס הספרדי גם לאנדרס אינייסטה, חברו לשעבר בנבחרת ספרד ויריבו כעת ביפן: “יהיה לי חבר טוב בליגה, זה אתגר גדול עבור שנינו”.

ואם שאלתם מתי השניים ייפגשו, אז תפתחו את היומנים: ב-10 בנובמבר ויסל קובה ואינייסטה יארחו את סגאן טוסו וטורס במסגרת המחזור ה-32 בליגה היפנית. השניים שיחקו אחד מול השני 12 פעמים במסגרת הליגה הספרדית בעבר, עם חמישה ניצחונות לאינייסטה, שלושה לטורס ועוד ארבעה מפגשים שהסתיימו בתיקו. מעניין מה יהיה הפעם.