בספרד התעוררו ליום חדש. היום (חמישי), אחרי התעלמות מוחלטת בזימונים הקודמים, מאמן נבחרת לה רוחה, לואיס אנריקה, זימן בחזרה אל הסגל שלו את המגן השמאלי של ברצלונה, ג’ורדי אלבה, לקראת המשחקים בליגת האומות מול קרואטיה, ונגד בוסניה שיהיה משחק ידידות עבור הנבחרת.

כידוע, בין השניים עבר חתול שחור בימיהם יחדיו בברצלונה כאשר המאמן היה נוהג לעשות רוטציות על עמדתו של אלבה, שמצידו לא בחל בביקורת וכאשר לואיס אנריקה עזב, יצא נגד ההחלטות שלו פעם אחר פעם בראיונות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הבן של כוכב בארסה הפך ליוטיובר מצליח

בתגובה, לוצ’ו התעלם לחלוטין מהמגן השמאלי אשר לדעת רבים הוא הטוב ביותר בעולם כיום, ולא זימן אותו עד כה בקמפיין ליגת האומות. אם כן, עד היום. כעת כולם יחכו לראות האם גם יחזור לשחק במדי הנבחרת או שמדובר בזימון שנועד להרגיע את הקולות שגברו לזמנו בספרד. 

ג'ורדי אלבה. "יהיה אחד הקפטנים" (רויטרס)ג'ורדי אלבה. "יהיה אחד הקפטנים" (רויטרס)

לואיס אנריקה התייחס לזימון ג’ורדי אלבה במסיבת העיתונאים: “התפקיד שלי הוא לקבל החלטות מקצועיות שלא קשורות למערכות יחסים עם אנשים. אין לי דבר עם ג’ורדי והזימון שלו הוא נטו מקצועי. יתרה מזו, הוא צפוי להיות אחד הקפטנים שלנו. הוא בין השחקנים עם הכי הרבה הופעות בינלאומיות. לגיל אין השפעה על הזימונים, אני מברך את כל השחקנים החדשים שהצטרפו לסגל”.

לקראת הקרב מול הקרואטים: “אנחנו תלויים בעצמנו וזה בסדר. אני נרגש להתכונן למשחקים כאלה. בשבילנו זה הולך להיות מבחן נפלא. מצפה לנו מגרש חוץ קשה שלא קל לקחת בו נקודות, אך אנחנו צריכים לנסות ולהבקיע ולא להיות מוטרדים מלחץ”.

על תקרית המרפק של סרחיו ראמוס בליגת האלופות: “בעולם הכדורגל השחקנים מכירים את השריקות של השופטים ומכינים את עצמם מראש לזה. כולם יכולים לקבל ביקורת. לסרחיו יש סוג של היררכיה כשהוא על המגרש ויש לו אישיות עצומה. הוא מקצוען מיוחד ומנהיג במובן הטוב של המילה. אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו על הדשא”.

סרחיו ראמוס. "מקצוען מיוחד" (La Liga)סרחיו ראמוס. "מקצוען מיוחד" (La Liga)

סגל נבחרת ספרד המלא

שוערים: דויד דה חאה, קפה, פאו לופס

הגנה: ג’וני קסטרו אוטו, ססאר אספליקיווטה, דייגו יורנטה, סרחיו ראמוס, מריו הרמוסו, איניגו מרטינס, חוסה גאיה, ג’ורדי אלבה

קיישור: סרחיו בוסטקס, פאבלו פורנאלס, בראיס מנדס, סרג’י רוברטו, סאול ניגס, דני סבאיוס, רודי הרננדס

התקפה: סוסו, רודריגו מורנו, יאגו אספאס, אלברו מוראטה, איסקו, מרקו אסנסיו