דני קרבחאל הפך לאחד השחקנים המשמעותיים בריאל מדריד וככזה, הדעה שלו לגבי מספר נושאים היא מעניינת מאוד ובעלת חשיבות. בריאיון שער שסיפק ל”מארקה”, סיפר המגן הספרדי על העונה הקשה שחווים הבלאנקוס וחזרת זינדין זידאן לקווים.

“אף אחד מאיתנו לא היה ברמה האופטימלית, אף אחד מאיתנו לא הוציא את המיטב מעצמו”, סיפר קרבחאל. “לא היינו בשיא, זה הכדורגל. אנחנו משחקים ביחד הרבה זמן, אנחנו מכירים היטב אחד את השני”.

שינויי המאמנים: “אלו החלטות שהתקבלו אצל ההנהלה, אבל אנחנו השחקנים אלה שבסוף עולים למגרש. אנחנו לא צריכים להחמיץ, אנחנו צריכים לנצח ולהתקדם”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הערב בשעה 22:00 - לגאנס מול ריאל מדריד

“זה ברור שכאשר שחקן שכובש 50 שערים בעונה עוזב, אתה צריך למלא את המכסה בדרך אחרת. היו שלבים בעונה שכבשו הרבה, אבל היה חסר לנו את זה שיכבוש כשלא הולך, כשקשה ולא מסתדרים”, הוסיף קרבחאל. “אלה החודשים הקשים בקריירה שלי, ללא ספק. מחודש מרץ אנחנו משחקים ללא מטרה, בלי שאיפות לזכות בתואר, רק על הכבוד שלנו ושל החולצה של ריאל מדריד, זה תחושה מוזרה. הימים אחרי ההדחה מליגת האלופות היו קשים, מצב רוח רע, תחושה מאוד מוזרה”.

עוד אמר קרבחאל: “אני בריאל כבר מספיק שנים, כשלא מצליחים, יש לזה השלכות. זה מועדון שתמיד שואף להיות הכי טוב בעולם, ועצם זה שממרץ אין לנו על מה לשחק, זה מוזר. בתקשורת דיברו על מהפכה ולזרוק את כולם, אבל בסופו של דבר תמיד שחקנים חדשים מגיעים, כשמנצחים אז פחות יש שינויים כי כשאתה מנצח אין מה לשנות. אני לא חושב שמישהו ישחזר את ההישג שלנו בליגת האלופות, הותרנו חותם”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חלוקת נקודות בין ריאל סוסיאדד לאייבר

על זינדין זידאן: “הוא הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות לנו, הוא אמיץ מאוד כשהוא בחר לקחת קבוצה בשלב כזה. עשינו היסטוריה, אבל כדורגל מתעסק בעכשיו וכרגע ואסור לשקוע בזכרונות. העונה הזו היא פשוט לא טובה”.

האצטדיון החדש שנבנה: “זה הולך להיות מדהים, אני מקווה שאשחק שם. זה יהיה אצטדיון ייחודי. אני בן 27, זה אמור להיות עוד ארבע שנים, אני חושב שכן אשחק שם. מקווה שיהיה לי את המזל”.

“אם המועדון ירצה, אני אשמח לפרוש בריאל מדריד. אמרתי בעבר בראיון שאשמח לנסות לשחק בפרמייר ליג, זה משהו שמגרה אותי, אבל אם תהיה לי את הבחירה, אעדיף לפרוש בריאל מדריד”, אמר לסיום המגן.