מסכת הצגות השחקנים של ריאל מדריד נמשכה היום (שלישי) עם רודריגו, הברזילאי הצעיר שעזב את סנטוס ונחת באצטדיון סנטיאגו ברנבאו תמורת 45 מיליון יורו. מוקדם לדעת האם מדובר ב”ניימאר החדש” והאם הכישרון הברזילאי בן ה-18 ישולב תחילה בקבוצת המילואים, אך אין ספק שהלבנים כבר חושבים על העתיד ושמו את ידם על אחד השחקנים המלהיבים שיש לעולם הכדורגל להציע.

במסיבת העיתונאים שלאחר הצגתו, סיפר הקיצוני: זה חלום בשבילי ובשביל כל ילדי ברזיל, זה היום המאושר בחיי. אני חושב שאני מוכן, הכנתי את עצמי כדי לצאת לשם. זו העונה הראשונה שלי באירופה ועשויים להיות רגעים קשים, אבל אני בטוח שאהנה. העסקה נסגרה תוך 20 דקות, זה מפני שאמרתי למשפחה ולסוכן שלי שזה המקום שאני רוצה להיות בו”.

עוד לפני שעלה לכר הדשא, אמר רודריגו: “מודה לאלוהים, למשפחה שלי ולמועדון על האמון. מקווה שיהיו לי הרבה סיבות לחגוג. מה הסגנון שלי? כמו של רוביניו וניימאר. ניימאר שחקן ענק אבל הוא בקבוצה אחרת עכשיו ואני לא יכול לדבר עליו. האם אני רוצה להיות הניימאר של מדריד? לא, יש רק אחד כמותו. אני בא להיות רודריגו של מדריד”.

רודריגו עם פלורנטינו פרס (רויטרס)רודריגו עם פלורנטינו פרס (רויטרס)
רודריגו במעמד הצגתו (רויטרס)רודריגו במעמד הצגתו (רויטרס)
רודריגו מקפיץ כדור (רויטרס)רודריגו מקפיץ כדור (רויטרס)

הנשיא פלורנטינו פרס אמר: “השילוב של איכות ומדרידיזם הפך את המועדון שלנו לאגדה. היום מצטרף כישרון צעיר. הוא חלם על הרגע הזה מאז שנגע בכדור בפעם הראשונה”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכמה נמכר הכדור מההצגה של אדן הזאר?

ריאל נמצאת בעיצומו של קיץ עמוס, במהלכו כבר החתימה את אדן הזאר, לוקה יוביץ’, פרלאן מנדי ועוד קודם לכן את אדר מיליטאו. בנוסף, שמה של ריאל נקשר כל העת עם ניימאר ופול פוגבה.