אין חדש תחת השמש. ארגנטינה קיוותה לפתוח את הקופה אמריקה בצורה חיובית, אבל נחלה הלילה (בין שבת לראשון) הפסד 2:0 מאכזב לקולומביה, ונראה שהבעיות ממשיכות לצוף. מי שנשמע מאוכזב במיוחד הוא קפטן הנבחרת, ליאו מסי, שלא הצליח לעמוד בציפיות הגדולות של מדינתו.

“ייקח לנו זמן לעכל את ההפסד הזה ולקבל אותו”, אמר מסי, “נצטרך למצוא את הדברים החיוביים, גם מהטעויות שלנו. קולומביה הייתה טובה יותר, אבל נהיה חייבים להתאושש מהר כי עדיין יש לנו אפשרות להעפיל לרבע הגמר. עלינו להרים את הראש ולהמשיך הלאה מיידית”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדיניו ומסי מציגים את PES 2020 החדש

עוד הוסיף הפרעוש: “זה הכדורגל, לפעמים קורים דברים שאתה לא יכול להבין אותם. לא היינו טובים במיוחד אבל גם לא סבלנו במחצית הראשונה, אבל דווקא בחלק השני כשהגענו ליותר הזדמנויות הם כבשו. הנבחרת הזו מוכנה לאתגרים, אנחנו מאוד חזקים ומאוחדים ועדיין תלויים בעצמנו”.

מאמן האלביסלסטה, ליאונל סקאלוני, אמר: “המצב של המגרש היה רע מאוד. דווקא כשהיינו מאוד טובים קולומביה הצליחה לכבוש, היו לנו מצבים נהדרים במחצית השנייה והיה שינוי בגישה. היריבה שלנו הייתה טובה, אבל אנחנו היינו ראויים לניצחון לפי החצי השני. הדבר החשוב ביותר זה לשפר את ההגנה, נצטרך לתקן את הטעויות שביצענו. אף אחד ספציפי לא אשם בהפסד הזה, כולנו חתומים עליו, אנחנו נבחרת”.

ליאונל סקאלוני (רויטרס)ליאונל סקאלוני (רויטרס)