פתיחת העונה הרשמית של הפועל באר שבע מודל 2019/2020 הולכת ומתקרבת כשהערב (חמישי, 18:30) תעלה הקבוצה המתחדשת של ברק בכר למשחק הראשון מבין שניים בסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית מול לאצ’י האלבנית בחוץ.

רגע לפני המשחק החשוב, הפתיע ברק בכר כשהותיר מחוץ לסגל את הבלם חאתם עבד אלחמיד, שהיה בתמונת ההרכב לאורך כל השבוע.  מהמועדון נמסר, כי אלחמיד, שמעורר עניין בסלטיק ועשוי לעבור לאלופה הסקוטית, ביקש מבכר לא להתלבש בטענה שהוא לא מרגיש מוכן למשחק במאה אחוז. מי שיחליף את אלחמיד ב-11 הוא לואי טאהא.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
באר שבע מציגה את המדים החדשים בסרט מפתיע

מעבר לגריעתו של הבלם מהסגל, בשורות הרכב הקבוצה, שעברה מתיחת פנים נרחבת אחרי הכישלון בעונה שעברה, יעלו חמישה שחקנים חדשים שיערכו בכורה, ביניהם הקשרים ג’ימי מרין, עדן שמיר ונאור סבג, שהועדף על פני דוד קלטינס. גם השוער ארנסטס שטקוס והמגן השמאלי שון גולדברג ילבשו לראשונה את החולצה האדומה.

בנוסף אל השחקנים החדשים, מיגל ויטור יפתח כבלם לצידו של טאהא, בעוד בן ביטון יפתח כמגן ימני. בחלק הקדמי של בכר ישחקו ניב זריהן ונייג’ל האסלביינק באגפים, כשביניהם בחוד יפתח בן שהר. 

הרכב הפועל ב”ש: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, מיגל ויטור, לואי טאהא, שון גולדברג, נאור סבג, עדן שמיר, ג’ימי מרין, ניב זריהן, נייג’ל האסלביינק ובן שהר.