אחרי שהוצג באופן רשמי בברצלונה, פרנקי דה יונג התראיין הערב (רביעי) לערוץ הטלוויזיה של בארסה והתייחס למטרות שלו לקראת העונה הקרובה, לקווי הדמיון הרבים בין הקבוצה מקטאלוניה לאייאקס ממנה הגיע, וגם להשוואה בינו לבין קשרי הפאר שעברו במועדון.

“אני רוצה להיות שחקן פותח ברוב המשחקים”, פתח דה יונג והוסיף. “אני בטוח שכל יתר שחקני הסגל רוצים זאת לעצמם גם כן, כך שאני לא שונה. אני אעבוד קשה באימונים על מנת להוכיח שאני ראוי לזה. אני מייחל לכך שאהיה בהרכב הראשון של ברצלונה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market - תוכנית מספר 6

הסיבה שבחר להגיע לקטאלוניה: “הרגשתי שהקבוצה הזו רוצה אותי מאוד ועכשיו זה קרה. זו הסיבה העיקרית, זה כיף להרגיש שרוצים אותך במועדון. בארסה כל הזמן רוצה לשחק כדורגל התקפי ואטרקטיבי. הקבוצה הזו זכתה בתארים רבים עם כמה מהשחקנים הגדולים ביותר שהיו בכדורגל. לכן אני גאה מאוד להיות כאן, אני אנסה ליהנות מכל רגע כאן”.

קווי הדמיון בין ברצלונה לאייאקס: “הפילוסופיה של בארסה ואייאקס דומה מאוד, זה בזכות  יוהאן קרויף, אין ספק בכך. כפי שאני רואה את זה, שתי הקבוצות מנסות להציג כדורגל זהה על כר הדשא ולכן הן מאוד דומות מבחינת הגישה”.

“אני אוהב כדורגל אטרקטיבי, זו הסיבה שהקהל מגיע למגרשים. אני מאוד מקווה לזכות עם ברצלונה בליגת האלופות, זה החלום שלי. אני חושב שכל מי שקשור לברצלונה צריך לקוות לזכות בכול התארים האפשריים”.

ההשוואה בינו לבין הקשרים הגדולים ששיחקו במועדון, כמו צ’אבי, אנדרס אינייסטה וסרחיו בוסקטס: “אני לא אוהב להיכנס להשוואות, כולם קשרים גדולים, לברצלונה היו את השחקנים הטובים ביותר בתולדות הכדורגל בעמדה הזו. זה המועדון המושלם עבור שחקן בעמדה שלי”.