מונדיאל הנשים נמשך הערב (רביעי) עם מספר משחקים מסקרנים, צרפת השיגה 1:2 נגד נורבגיה, גרמניה המשיכה להרשים ורשמה 0:1 מול ספרד וניגריה גברה 0:2 על דרום קוריאה.

צרפת – נורבגיה 1:2

אחרי שהביסו את דרום קוריאה עם 0:4 במחזור הפתיחה, הצרפתיות המשיכו את היכולת הטובה למרות שהנורבגיות הפריעו לא מעט בדרך. אחרי מחצית ראשונה מאופסת, ולרי גובאן מצאה את הרשת בדקה ה-46. שער עצמי ביזארי של וונדי רנאר השווה את התוצאה בדקה ה-54 (שער עצמי ראשון בהיסטוריה של צרפת במונדיאל הנשים), אך כהרגלה, צרפת ידעה להתעשת בסופו של דבר וכיבוש של אגני לה-סומה בפנדל (72) העניק לה את 1:2 בדרך למאזן מושלם בראשות בית 1. היריבה נותרה עם שלוש נקודות בטבלת הבית והיא במקום השני.

ולרי גובאן חוגגת (רויטרס)ולרי גובאן חוגגת (רויטרס)

גרמניה – ספרד 0:1

הגרמניות הוכיחו שוב שהן יודעות להשיג את הניצחונות כשצריך, ובדומה למשחק מול סין בו רשמו 0:1, גם בהתמודדות השנייה שלהן בטורניר הן ניצחו עם תוצאה זהה, רק שהפעם זה היה מול ספרד, זו שהצליחה לגבור על דרום אפריקה במחזור הפתיחה של המונדיאל. גיבורת הניצחון היא לא אחרת משרה דארביץ, שבזכות הרבה כוח רצון הצליחה לדחוק כדור מקרוב לרשת של הספרדיות (42). גרמניה כבר עם שש נקודות בטבלת בית 2 והיא יכולה כבר להריח את שמינית הגמר.

שרה דארביץ כובשת (רויטרס)שרה דארביץ כובשת (רויטרס)
שחקניות נבחרת גרמניה חוגגות (רויטרס)שחקניות נבחרת גרמניה חוגגות (רויטרס)

ניגריה – דרום קוריאה 0:2

אחרי שהפסידו לנבחרת הנורבגית במחזור הפתיחה עם תבוסה 3:0, הניגריות הצליחו להתעלות ורשמו ניצחון יקר בזכות 0:2 מול דרום קוריאה שנותרה ללא נקודות בבית 1. זה התחיל בדקה ה-29 עם שער עצמי של קים דו יאון. מי שסגרה את הסיפור הייתה עזיזאת אושואלה שחלפה על פני שוערת היריבה וכבשה בקלות (75). ניגריה עם שלוש נקודות בטבלה, והיא בהחלט יכולה לחלום על מקום בשמינית הגמר, כאשר גם המקום השלישי יוכל להעניק לה את הכרטיס למעמד היוקרתי.