שיחות מוטיבציה בין חברים הן לרוב דבר פרטי, אישי, אבל פטריס אברה ששיחק בעבר ביובנטוס חשף היום (חמישי) בדף האינסטגרם שלו את ההתכתבות בינו לבין חברו כריסטיאנו רונאלדו חמישה ימים לפני הניצחון הגדול של הגברת הזקנה 0:3 על אתלטיקו מדריד, בדרך לחזרה מהפיגור 2:0 מהמשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות.

אברה שיתף את עוקביו: “מאחורי הקלעים…..אלו הן הודעות ביני לבין כריסטיאנו 5 ימים לפני הקאמבק האדיר!!! זה רק מראה לכם את הביטחון, את הכעס ואת הנחישות של השחקן הטוב ביותר בעולם. אנחנו צריכים להודות לאמא ואבא שלו וכמובן לאלוהים עבור זה שנתן לנו את האיש הנחמד הזה שהוא שחקן שלא יאומן”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Behind the scenes... these are messages between me and @cristiano 5 days before the massive comeback!!! This just shows you the confidence, the anger, the determination from the best player in the world ?? we should thank cricri mummy and daddy and of course god ????for giving to us that nice man and unbelievable player. Every big occasion with big pressure my brother always proves he is the man !!! Soo please don’t be jealous I just wanna share and if you don’t agree I can’t do anything for you ...enjoy your life but you have to recognise he is simply the best of the best and don’t try to tap the screen for his number ?????? #ilovethisgame #positive4evra @juventus #finoalafine #world #bestplayer

A post shared by Patrice Evra (@patrice.evra) on

“בכל אירוע גדול, עם לחץ גדול, האח שלי תמיד מוכיח שהוא האיש! אז נא לא לקנא, אני רק רוצה לחלוק ואם אתם לא מסכימים אני לא יכול לעשות שום דבר בשבילכם. תיהנו מהחיים שלכם, אבל אתם צריכים להכיר בעובדה שהוא פשוט הכי טוב ולא לנסות כדי להקיש על מספר הטלפון שלו”.

השיחה ביניהם נפתחה בהודעה של אברה שכתב לו: “אחי, אני סומך עלייך שתעשו קאמבק בליגת האלופות! אף פעם לא פיקפקתי בך, אנשים הורגים אותי כל הזמן כשהם מספידים את יובנטוס”. רונאלדו ענה לו מיד: “אני יודע, אנחנו נעבור אחי, בבית אנחנו נמחץ אותם”. הצרפתי הגיב: “בדיוק, ויוה רונאלדו”, CR7 הגיב עם חיוך ושלח תמונה שלו מהרכבת בדרך למשחק. אברה סיכם: “אח שלי, תרגיש את הביטחון#תתפללו עבור אתלטיקו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
המניה של יובנטוס מתפוצצת יום אחרי המשחק