קרלס פויול, בלם העבר הכל כך מעוטר של ברצלונה דיבר רגע לפני משחק הגומלין של הקטאלונים מול ליון הערב (רביעי, 22:00) בשמינית גמר ליגת האלופות. כזכור, ‘הגרזן’ לבש את המדים של אלופת ספרד לאורך כל הקריירה וזכה בגביע העולם עם הלה-רוחה.

כוכב העבר שהספיק לשחק לא מעט עם הפרעוש התייחס ליכולתו של הארגנטינאי ולהשפעה שלו על הקבוצה לאחרונה: “ליאו מסי תמיד לוקח את הקבוצה על הגב שלו. הוא תמיד מעל כולם וההשפעה שלו אדירה. למרות הכול, בארסה לא תלויה רק בו. כדורגל זה משחק קבוצתי. כולם צריכים לתת הכול ולהקריב מעצמם. ההגנה צריכה להיות חזקה וההתקפה צריכה לדעת לנצל כל צ’אנס”.

קרלס פויול וליאו מסי (רויטרס)קרלס פויול וליאו מסי (רויטרס)

על מצבם של הקטאלונים בליגת האלופות: ברצלונה היא אחת הפייבוריטיות לזכות בתואר הכה חשוב הזה. גם יובנטוס נראת מצוין. מנצ’סטר סיטי חזקה מאוד ומסוכנת. המשחק של באיירן וליברפול ייקבע אם אחת מהן מספיק טובה בשביל לזכות. אני מאוד מקווה שבארסה תזכה, אך הם צריכים להיות מודעים לכך שביום רע הם יודחו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
נזכרים בשלושער הראשון של מסי מגיל 19

על אייאקס ושחקניה: קבוצה צעירה מאוד שהוכיחה את עצמה במפעל. הם חזקים מאוד, ומשחקים בצורת משחק ברורה ונקייה מאוד. לדעתי, מדובר באחת הקבוצות המסוכנות ביותר שיש בליגת האלופות כרגע”.