הפועל גליל עליון שוב בכיסא הנהג. הקבוצה האדומה מהגליל רשמה אמש (שישי) 61:73 ענק ברוממה על מכבי חיפה והשוותה את הסדרה בין הקבוצות ל-1:1 בגמר פלייאוף הליגה הלאומית. חשוב מכך, היא השיבה לידיה את יתרון הביתיות.

"הדברים עבדו לנו מתחילת המשחק", סיפר בשביעות רצון המאמן המנצח אבישי גורדון. "האמת שהגענו מאוד מוכנים. כבר בחדר ההלבשה ראיתי כמה כולם דרוכים, עשינו כמה שינויים טקטיים ובסופו של דבר הכל תלוי בהגנה, זה משחק שהיה מאוד הגנתי ועכשיו 1:1 וממשיכים קדימה, גם ליאור קררה היה במשחק מצוין".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גורדון:"הגענו מוכנים ממשיכים קדימה"

מי שקיבל שבחים מקיר לקיר על תפקודו הוא קררה, שסיפק לא פחות מ-26 נקודות וקבע שיא אישי בקטגוריה הזו. קררה עצמו סיפר בשמחה ל-ONE: "אני שמח מאוד על הניצחון. היינו מרוכזים וממושמעים. שיחקנו טוב ברוב שלבי המשחק ועמדנו במפתחות שלנו. הסדרה עוד ארוכה והראש שלנו כבר במשחק הבא".

במועדון מכפר בלום כבר מוכנים למשחק מספר 3 שייערך בביתם וטוענים כי הסגל צפוי להיות כשיר במלואו. ג'ו לואל אצ'ויל, שסבל מנפילת סוכר קלה, גם כן התאושש ובמהרה שב לתפקודו. הסנטר אגב, קיבל מחמאות על המלחמה שלו מתחת לסלים והעובדה שהצליח למקד את השמירה סביבו ולמצוא שחקנים פנויים מחוץ לקשת.

ליאור קררה וגוני יזרעאלי (עמרי שטיין)ליאור קררה וגוני יזרעאלי (עמרי שטיין)

"רוצים להגיד קודם כל תודה רבה למכבי חיפה על אירוח נפלא. תודה ענקית נוספת למעל 200 אוהדים שלנו שליוו אותנו ודחפו אותנו כל המשחק", אמרו בגליל עליון. "שאפו לשחקנים שלנו ולאבישי על משחק מצוין ועכשיו כבר מסתכלים לעבר יום שלישי". הציפייה שבמשחק הבא גם כן יגיעו לפחות אלפיים צופים שימלאו את האולם בכפר בלום וזאת כדי להשיג ניצחון שיוכל לסייע לעשות צעד קדימה לעבר ליגת ווינר סל. 

מאמן הקבוצה המפסידה, דניאל סאואנה, הסביר את הסיבות לנפילה בהתקפה וכבר מסתכל קדימה: "לא שיחקנו טוב היום, היינו אנוכיים בהתקפה ושוב הפסדנו בקרב על הריבאונד. אני לוקח את האחריות עליי על ההפסד. יש לנו שלושה ימים לעבוד קשה ולתקן את כל מה שעשינו רע, כבר ניצחנו אותם בחוץ ואנחנו יודעים איך לעשות את זה".

דניאל סאואנה (עמרי שטיין)דניאל סאואנה (עמרי שטיין)