חמש שנים עברו מאז הפועל תל אביב הגיעה למעמד חצי גמר גביע המדינה בכדורסל, והערב (שבת) ערכו האדומים מתל אביב באולמם הביתי את ההכנות האחרונות לקראת מפגש חצי גמר הגביע שיתקיים ביום שני (18:30) מול מכבי ראשון לציון בהיכל “פיס ארנה” בירושלים. 

קבוצתו של דני פרנקו היא היחידה מבין ארבע הקבוצות שהחליטה לא להתאמן בארנה בירושלים שם ייערכו חצאי הגמר והגמר, כשבמועדון נרגשים מאפשרות לעלות לראשונה למעמד הגמר מזה 25 שנים.

״אני חושב שאנחנו מרגישים את הדחיפה מצד האוהדים, יש רצון גדול לשחק בגמר גביע המדינה, זה משחק חשוב לכולם, אבל אנחנו כשחקנים צריכים לשים את כל הדברים המאוד חשובים האלה בצד, במטרה לבוא ביום שני מאוד מרוכזים וממוקדי מטרה בשביל להצליח לעשות את זה״, אמר תומר גינת.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גינת: משחק מאוד חשוב לכולם

הסנטר הוסיף לקראת המפגש מול הקבוצה מעיר היין: ״אני חושב שאנחנו צריכים לבוא למשחק ביום שני מאוד אגרסיביים, ראשון נמצאת בתקופה מצוינת. כמובן שהמשחק הזה מאוד גדול וחשוב לנו כקבוצה. הוא חשוב לשחקנים, לאוהדים, להנהלה. כל מי שהמועדון הזה חשוב לו מבין כמה המשחק הזה גדול ונצטרך לבוא מאוד אגרסיביים מהשנייה הראשונה בשביל לעשות את הניצחון הזה ולהגיע לגמר”. 

על היכולת של הקבוצה: ״אני חושב שאנחנו בתקופה יותר טובה מאז המשחק מול גלבוע בחוץ, מרגישים יותר טוב עם עצמנו ועם הסגל שיש לנו והביטחון שיש לנו יחד כקבוצה, אבל אני חושב שכל הדברים האלה לא משנים למשחק ביום שני. אני חושב שזה משחק של לב, רצון ולבוא לטרוף את הפרקט מהשנייה הראשונה עם המון אנרגיות. אני מקווה שנבוא ביחד ושנעשה את העבודה”. 

ג'רל מקניל (שחר גרוס)ג'רל מקניל (שחר גרוס)

מי שעוד נשמע נרגש לקראת המעמד המכובד הוא ג’רל מקניל: “אנחנו צריכים להיות מוכנים לקראת יום שני בערב, יהיה שבוע קשה, יש לנו הרבה אימונים, בלי מנוחה, ביום שני נהיה מוכנים, היינו באירוע הפיינל פור בשנה שעברה ועכשיו יש לנו קבוצה חדשה לגמרי, יש לנו שחקנים מצוינים ויש לנו הזדמנות לעשות שם משהו גדול ולשחק על הגביע”.