הרגע הגדול של העונה מגיע. אחרי עונה הפכפכה וקשה, מכבי ראשון לציון תופיע הערב (חמישי) ב-21:00 בגמר הפיינל פור של ליגת העל, בו היא תתמודד על תואר האליפות מול מכבי תל אביב. הכתומים קיימו הערב בעיר את האימון המסכם שלהם לקראת המשחק בהיכל מנורה מבטחים. 

את האימון קיימה הקבוצה בבית מכבי בראשון לציון, בו לקחו חלק כל שחקני הסגל, כולל אדם אריאל שהיה מעט מקורר אך הוא יהיה כשיר למשחק. בקבוצה יש דריכות גדולה, וחניכיו של גיא גודס ינסו להפתיע את היריבה ולהשיג תואר אליפות נוסף אחרי שלוש שנים מאז הזכייה ההיסטורית שלהם באליפות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מונרו: ״מכבי? באים לשחק את המשחק שלנו״

דריל מונרו, שזכה עם המועדון באליפות הקודמת וחזר לראשון לציון בסיבוב השלישי כדי לעזור לקבוצה לזכות בתואר האליפות שוב, והצהיר שלקבוצה שלו אין מה להפסיד במשחק הזה: “למרות שבמובן מסוים זה משחק ביתי עבור מכבי תל אביב, כל הלחץ יהיה עליהם ואנחנו נצא ונשחק לשחק את המשחק שלנו. יש לנו תוכנית משחק, יש לנו אסטרטגיה וננסה לכפות את מה שיש לנו עליהם”.

עוד הוסיף: “לא משנה מי יעמדו מולי, אנחנו עדיין באים לשחק את המשחק. זה מה יש לי בלב. וכמה שאני רוצה את זה, זה תלוי גם במאמץ שנשקיע. אם החברים שלי יבואו לשחק כמו שהם שיחקו נגד הפועל ירושלים, אני חושב שיהיו לא מעט סיכויים לצדנו. אנחנו נבוא להילחם ונבוא לשחק את המשחק שלנו. אנדרדוג? זה בסדר, אנחנו כאלה. כל עוד ננצח לא אכפת לי”.

עוז בלייזר (חגי מיכאלי)עוז בלייזר (חגי מיכאלי)
גיא גודס (חגי מיכאלי)גיא גודס (חגי מיכאלי)

האוהדים של מכבי והציוץ שלו בטוויטר: “כל מי שמבין כדורסל יודע שזו האמת. אנשים לא אוהבים את האמת. זה מה שזה, פשוט תשחקו את המשחק. פורמט הפיינל פור? אני חושב שזה מרגש. זה אירוע, ואתה בא פשוט ליהנות. האוהדים מגיעים ונהנים, בכל שיטה כזו או אחרת. כאוהד? תתמוך בקבוצה שלך ותהנה מהרגע הזה. זה הכל”.

שחקני מכבי ראשל"צ (חגי מיכאלי)שחקני מכבי ראשל"צ (חגי מיכאלי)

היכולת של נמרוד טישמן: “אני לא חושב שיש עליו לחץ. מכל מי שעולה על הפרקט אנחנו מצפים שישחק את המשחק שלו. הוא משחק עם יופי של ביטחון ויופי של קצב, והוא עושה את העבודה שלו נהדר אז אנחנו רוצים שהוא רק ימשיך ככה”.

אדם אריאל (חגי מיכאלי)אדם אריאל (חגי מיכאלי)
אלכס המילטון וקמרון לונג (חגי מיכאלי)אלכס המילטון וקמרון לונג (חגי מיכאלי)