ג׳רמי פארגו שוב מחוץ לסגל מכבי תל אביב לגמר הפיינל פור שיתקיים הערב (חמישי, 21:00) מול מכבי ראשון לציון בהיכל מנורה מבטחים. הצהובים רוצים להבטיח אליפות שנייה ברציפות לאחר העונה הדי כושלת שעברו מבחינת המפעלים השונים. 

הרכז של הצהובים ניסה לשמור על מצב רוח מרומם כהרגלו אך ישב בצד בתרגולי הקבוצה ולא לקח חלק פעיל בחלק הטקטי של האימון בעוד שאר חבריו התרוצצו על הפרקט ועבדו על התרגילים השונים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יאניס: אי אפשר להשוות בין ליגה ליורוליג

דיאנדרה קיין שספג מכה בידו בחצי הגמר מול הפועל אילת, נבדק, נמצא סובל מחבלה קלה ועל כן התאמן באופן מלא בעוד הוא יעמוד לרשותו של יאניס ספרופולוס כשנראה באנרגיות שיא היום לקראת ההתמודדות. את רוב האימון ליוו מהצד חברי ההנהלה של הצהובים, שמעון מזרחי, דייויד פדרמן ואודי רקנאטי.

שחקני מכבי תל אביב בסיום האימון (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי תל אביב בסיום האימון (רדאד ג'בארה)

ג׳ייק כהן התייחס למשחק החשוב של הקבוצה ואמר:״כולם כאן הם מקצוענים, כולנו כאן משחקים כדורסל ברמה גבוהה, יודעים לשחק במשחקים גדולים כמו זה שיש לנו, אני יודע שנגיע מוכנים כי אנחנו במקצוע הזה בשביל רגעים כאלה״.

איך יתמודדו עם שחקני ראשון: ״אנחנו נעשה כמה שינויים ודברים אחרים בשביל להרגיש יותר בנוח. לראשון יש שחקנים טובים מאוד ואי אפשר לגעת בכל שחקן בנפרד עכשיו כדי לפרט עליו אבל אנחנו נעשה את כל מה שנוכל בשביל להרגיש כמה שיותר נוח על המגרש״.

על גיא גודס שהיה עוזר המאמן של הצהובים בתחילת העונה: ״גיא מכיר אותנו טוב, הוא אימן את חלקנו למשך תקופה מסוימת ובכל סיטואציה אחרת הייתי שמח בשבילו אבל מחר אני רוצה לקרוע לו את הצורה״.

כהן הסביר את הבעיה ביכולת בחצי הגמר: ״נחנו לפני החצי גמר וזה משהו שלא היה לנו כל העונה כי היינו רגילים לשחק בתדירות גבוהה אבל עכשיו אני שמח שלא היה הרבה זמן ואנחנו כבר משחקים אז אני בטוח שהכימיה בינינו תשתפר במשחק הזה. כל משחק בפלייאוף הוא חשוב ואני יודע שכולם מצפים שננצח כל משחק ב-20 נקודות הפרש ואנחנו רוצים לנצח כל משחק לא משנה באיזה תוצאה. יהיה משחק קשה מול ראשון״.

יאניס ספרופולוס וגיא גודס (רדאד ג'בארה)יאניס ספרופולוס וגיא גודס (רדאד ג'בארה)

על שני ההפסדים במשחקי הליגה לכתומים: ״אנחנו לוקחים מההפסדים לראשון העונה המון מוטיבציה, כמה פרטים שצריך לשפר אבל המשחקים האלה היו לפני הרבה זמן ואנחנו מרוכזים במשחק הזה כי נצטרך לנצח רק את זה״.