הפועל ירושלים עדיין מתאוששת מההדחה הכואבת בחצי גמר הפיינל פור מול מכבי ראשון לציון והעובדה שלא הצליחה לסיים את העונה עם דאבל, אך כבר מתחילה לעבוד במרץ לקראת העונה הבאה.

למרות חוסר הוודאות בנוגע לעתידו והעובדה שנכון לרגע זה אינו מחזיק בחוזה למועדון בעונה הבאה ועל אף שטען כי אולי שיחק את משחקו האחרון במדי הקבוצה, במועדון האדום מהבירה שומרים על אופטימיות בכל הנוגע לסנטר הוותיק אמארה סטודמאייר ומאמינים כי בסופו של דבר יצליחו להגיע עמו לעמק השווה ולהחתימו על חוזה חדש, שישאירו בקבוצה גם בעונה הבאה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קטש:עשינו את המקסימום

עם זאת, חשוב לציין כי במועדון מבינים כי סטודמאייר עשוי לקבל הצעות שיטרפו את הקלפים ויגרמו לכך שבסופו של דבר אכן יעזוב ובמקביל לנסיונות להשאירו בירושלים, עובדים על אלטרנטיבות לעמדת הסנטר ובוחנים מספר אופציות בנושא. 

אמארה סטודמאייר מתווכח עם השופט (אורן בן חקון)אמארה סטודמאייר מתווכח עם השופט (אורן בן חקון)

בתוך כך, גם טיישון תומאס טען לאחרונה כי ‘יקשיב להצעות בקיץ’ וגרם לחוסר ודאות מסוים סביבו, אך גם בקשר אליו בירושלים מאמינים כי הנושא ייסגר בקרוב ותומאס יחתום על חוזה חדש ויישאר בקבוצה. 

טיישון תומאס עם הכדור (אורן בן חקון)טיישון תומאס עם הכדור (אורן בן חקון)

במקביל, מי שככל הנראה לא ימשיך הוא כריס ג’ונסון, שעובר שיקום לאחר העונה רוויית הפציעות שעברה עליו. בין האופציות שנבחנות על מנת לתפוס את מקומו של ג’ונסון בסגל נמצאים גם אלייז’ה בראיינט מהפועל אילת, קורי וולדן מהפועל חולון ופרין ביופורד מסראטוב הרוסית.

אלייז'ה בראיינט (רדאד ג'בארה)אלייז'ה בראיינט (רדאד ג'בארה)