זה מתקרב. אליפות אירופה עד גיל 20 בכדורסל תיפתח הערב (שבת, 14:15) בישראל, כאשר המשחקים יתקיימו בשני מוקדים, באולם זיסמן ובהיכל קבוצת שלמה בתל אביב. 16 נבחרות ישתתפו בטורניר, בהן גם נבחרת ישראל,  שזכתה במדליית הזהב בשנה שעברה.

המשלחות כבר נמצאות בארץ וכך גם אנשי פיב”א, כאשר אירוע השיא ביום הפתיחה יהיה כמובן עם משחקה של נבחרת ישראל מול סרביה ב-21:00. אתמול (שישי) הנבחרת קיימה אימון הכנה אחרון, יממה לפני המשחק, כאשר גם היום המאמן אריאל בית הלחמי צפוי לערוך אימון קליל לקראת המשחק הראשון. יש לציין כי חלק נוסף מהיציעים נפתח למכירת כרטיסים ובקופות נותרו עוד כ-150 כרטיסים למשחק.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בית הלחמי:"מאוד נהנה מההתקדמות שעשינו"

“זכינו בזה שהאליפות תתקיים בארץ. זה הולך להיות מדהים”, אמר אחד מכוכבי הנבחרת, ים מדר והוסיף: “אני קורא לכל הקהל להגיע ולמלא את האולם, זה מאוד חשוב לנו. אנחנו מצפים לראות כמה שיותר אנשים מגיעים לתמוך ולדחוף אותנו כי זה הולך להיות טורניר קשה וחזק, הנבחרות מעולות ואנחנו מכירים אותן ואת השחקנים שלהן. שחקני כדורסל אוהבים שיש עליהם יותר לחץ ואחריות, וזה מה שאנחנו מרגישים עכשיו. יש לי תפקיד יותר גדול בנבחרת באליפות הזו, אבל אני אוהב את המשחק וכיף לי לשחק אותו אז אני לא לוקח את זה כמשהו מלחיץ אלא להפך”.

איכות הסגל הנוכחי: “הסגל מוכשר מאוד, יש פה שחקנים שכבר עשו לא מעט דברים בכדורסל והגיעו בגיל שלהם להישגים יפים תוך זמן קצר. אני אוהב את הסגל הזה, מאמין בו ובחברים שלי, ואני חושב שאם נתחבר כמו שצריך נצליח לעשות דברים יפים בתחרות הזאת”.