טרם הספקנו להירגע מחצי גמר הפיינל פור הדרמטי שקיבלנו אתמול (שני), כשאחרי ערב גדול בכדורסל מצוין, נקבע כי מכבי תל אביב ומכבי ראשון לציון ייפגשו ביום חמישי למשחק הגדול של העונה שיכריע את זהות האלופה, ומכירת הכרטיסים כבר תופסת תאוצה.

כ-6,100 כרטיסים כבר נמכרו למשחק עד כה. 2,000 לקהל של מכבי ת”א, 2,000 לקהל של ראשל”צ ו-2,100 לקהל הנייטרלי, כשידוע שמצב הצהובים, הם מוכרים כרטיסים לגמר רק למי שחידש את המנוי לעונה הבאה. ההערכה במנהלת היא שלאור קצב מכירת הכרטיסים, ההיכל יהיה מלא בגמר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מדהים: ראשל"צ בגמר עם 86:92 מול ירושלים

ראוי להזכיר שגם בחצי גמר בסופו של דבר כל הכרטיסים נחטפו, זאת למרות משחק הכדורגל של נבחרת ישראל בפולין שנערך במקביל. במנהלת בטוחים שלמרות שגם השנה לא קיבלנו מפגש בין מכבי ת”א להפועל ירושלים, אוהדי ראשון לציון, שמביעים עניין גדול במשחק וחולמים לשחזר את האליפות מ-2016, יגיעו בהמוניהם.

בקבוצה מעיר היין קוראים גם הם לקהל לבוא ולתמוך ויצאו עם סלוגן לקראת המשחק “מגיעים לעודד, מגיעים לנצח, מגיעים לקחת אליפות”. אין ספק שמדובר בסיפור פיקנטי, בעיקר עבור מאמן הקבוצה גיא גודס, שרק בתחילת העונה הנוכחית עוד שימש כעוזר מאמן הצהובים, ועבורו לקחת אליפות דווקא מול קבוצתו לשעבר, יהיה סיפור מהאגדות.