עוד חוזר הניגון. שוב הפועל ירושלים נפלה בהיכל מנורה מבטחים, שוב היא אכזבה את אלפי אוהדיה שעשו את הדרך הארוכה מהבירה לתל אביב ושוב היא לא תהיה בגמר הפיינל פור מול מכבי ת”א. כל זאת, אחרי שהערב (שני) האדומים הפסידו 92:86 למכבי ראשון לציון במעמד 4 האחרונות והלכו לעשות חושבים בחוף הים.

מאמן הירושלמים, עודד קטש, חתם את העונה ואמר בסיום: ”מן הסתם אני זה שצריך להביא הסברים ואני אחראי על כל ההפסדים שהיו העונה ולא היו הרבה כאלה. לא השתמשנו נכון בעבירות ונתנו להם להרגיש בנוח במשחק ולא פתחנו מספיק חזק”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קטש: לא הצלחנו, כואב במיוחד

“צריך לתת קרדיט לראשון לציון ובמשחק אחד הכל יכול לקרות. ראינו את זה במשחק הראשון הערב. כולם במועדון מרגישים אכזבה בעיקר בשביל הקהל הגדול שעודד אותנו לאורך כל העונה וזה כואב במיוחד בגלל זה ובשבילם. אם אנחנו כמערכת היינו מתרכזים רק בתוצאות לא היינו מציגים כדורסל טוב לאורך העונה. אני מספיק זמן כאן במועדון ואנחנו מסתכלים על הדרך, אין לי בעיה שתקראו לזה כישלון אבל הייתה לנו עונה מיוחד ומרגשת”.
 
“היינו יכולים לגמור את המשחק בשתי הזדמנויות ולצערי זה לא קרה, לא הצלחנו לעצור את הכדורסל הטוב שלהם. ניסינו לעשות התאמות במהלך המשחק וזה פשוט לא עבד. אנחנו נבוא שנה הבאה חזקים יותר ומוכנים יותר כדי להפתיע. הגיע הזמן להיפרד מהדבר הזה שנקרא פיינל פור, ואני אומר את זה כאוהד כדורסל”.