מי היה מאמין, כשהפלייאוף יצא לדרך, שמכבי ראשון לציון תהיה זאת שתהיה בגמר הפיינל פור? החבורה הצנועה של גיא גודס הגיעה הערב (שני) ללא רגשי נחיתות להיכל מנורה מבטחים, גברה 86:92 על הפועל ירושלים ותפגוש את מכבי תל אביב בגמר הגדול ביום חמישי.

מאמן הכתומים, גיא גודס, אמר: “מגיע לבחורים האלה הרבה כבוד. הם נלחמו, גם כשהיינו בפיגור לא יצאנו מכלינו. היה משחק קבוצתי אדיר. אין בספורט מגיע, אבל הגיע לנו מול קבוצה שעולה עלינו בכל הקטגוריות. אמרתי לפני המשחק ‘הפתעה אחת תהיה’ ואני שמח שזה היה אנחנו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קטש: לא הצלחנו, כואב במיוחד

אני חושב זה היופי של משחקים כאלה, גם 11 הפרש זה לא נגמר עד שזה נגמר, עשינו כמה שינויים ועצירות בהגנה שגרמו לנו לחזור למשחק, הראנו בגרות במשחק. עברנו תהליך מאז נובמבר והגענו למשחק היום והראנו את זה. ניצחנו קבוצה סופר מוכשרת, וזה לא מובן מאליו לנצח את הפועל ירושלים בלי לדבר על תקציב על סגל ועל זרים. והראנו שהכל אפשרי. 

על התצוגה האדירה של דיימון סימפסון: “הוא היה במשחק מפלצתי. דיימון מביא לקבוצה המון נחישות, המון אנרגיה וכוח. באמצע המשחק אמרתי ‘גם אם נפסיד אני אנשק אותו בסיום’”. 

דיימון סימפסון מטביע (רדאד ג'בארה)דיימון סימפסון מטביע (רדאד ג'בארה)

על המפגש הפיקנטי מול האקסית: “את ירושלים צדנו, מכבי ת”א זה עוד אריה בדרך. בבית שלהם מן הסתם יהיה קשה. לא חשבתי שאפגוש את מכבי ת”א שעזבתי. לפעמים אלוהים מסדר דברים מלמעלה. אם היית אומר לי שאני בגמר מול מכבי היית זורק אותך מצוק, זה יהיה מעניין ופיקנטי. אנחנו נעשה את הכל כדי לנצח, יש לנו 4 זרים וכל השאר ישראלים, לא מתאזרחים. יש לנו אפשרות לעשות משהו מדהים מהבחינה הזו.