מכבי ראשון לציון תנסה לעשות הערב (שני, 21:20) בחצי גמר הפיינל פור את מה שלא הצליחה לעשות יותר מוקדם העונה בגמר גביע המדינה, וזה לנצח את הפועל ירושלים, על מנת להשיג את הכרטיס השני לגמר הפיינל פור ולעשות צעד נוסף לעבר שחזור הזכייה שלה באליפות בעונת 2015/2016. כ-1,500 אוהדים צפויים להגיע ליציע הכתום בהיכל מנורה כשעבורם הודפסו חולצו כתומות מיוחדות עם סמל הקבוצה וכיתוב של הפיינל פור.

החבורה של גודס היא ללא ספק המרעננת של רביעיית הפיינל פור כשהצליחה לגבור על הפועל חולון מהמקום השלישי, בתום סדרה לא פשוטה שהצליחה להתיש אפילו את המאמן עצמו, שבמסיבת העיתונאים התקשה לדבר או לחשוב על ירושלים. גודס, קיבל את קמרון לונג במיטבו ובקבוצה מקווים כי ימשיך לספק רגעים נוספים כמו אלו שנתן מול חולון, גם בשלב הנוכחי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לונג: אנחנו מגיעים להוטים למשחק

"אנחנו מגיעים בשיא הכושר שלנו כמו שאר הקבוצות, עברנו פציעות והמון משחקים אז מה שיקבע באמת את הניצחון יהיה הראש, מי שיהיה חזק יותר מנטלית ינצח”, אמר לונג שנראה דרוך מאוד לקראת המפגש. “אני מרגיש בריא ומצוין, עברתי את הפציעה הקטנה בקרסול ואני כשיר במאת האחוזים. גמר? יש לנו סיכוי טוב להעפיל לשם, אנחנו הרי פה מסיבה מסוימת אז ברור שאני מאמין בסיכויים שלנו. הדבר החשוב ביותר מבחינתנו הוא להגיע בשני ולשחק את המשחק שלנו, צריך לתת לירושלים להתמודד איתנו ולא אנחנו איתם, אם נשאיר את כל האנרגיות שיש לנו על המגרש מאמין שנהיה בסדר, הסיכויים הם 50-50״.

אדם אריאל, שהיה נהדר גם הוא בסדרה מול חולון, אמר לקראת המשחק: "שמענו הרבה שבשלב כזה של העונה אי אפשר להפתיע, שיחקנו כבר מול הקבוצות וכולם מכירים את כולם, אין הרבה איפה להפתיע יש דברים קטנים שכל קבוצה מביאה מעצמה אבל צריך לתת את הכל ולנצח. השתנינו כקבוצה מאז הגמר גביע, דריל מונרו הצטרף אלינו אנחנו משחקים שונה מאיך ששיחקנו בעבר, במשחקים כאלה אתה צריך להיות מרוכז 40 דקות לתת את הכל ולקוות לצאת עם ניצחון”.

אדם אריאל (שחר גרוס)אדם אריאל (שחר גרוס)

ההזדמנות לנקום על ההפסד בגמר הגביע: "במשחק כזה אין נקמה, גמר הגביע מאחורינו ואנחנו מתרכזים במשחק הזה. לירושלים יש את האיכויות שלהם. אין נקמה יש רצון לנצח. אני חושב שאנחנו בתקופה טובה, עשינו סדרה מרשימה מול חולון, השחקנים באים עם ביטחון וצריך להביא את הכל ל-40 דקות של משחק”.

האפשרות שישוב לסגל של האדומים בקיץ הקרוב: "אני מרגיש טוב בכושר שלי ואיפה שאני נמצא, בכל קבוצה אני אעשה את הכל כדי לנצח, זה מי שאני. אני מאוד אוהב את הפועל ירושלים, הקהל הזה יקר ללב שלי, אני חבר של האנשים וגדלתי במועדון, אבל זה רק נותן לי יותר תשוקה לנצח אותם. זה תמיד כיף לנצח את מי שגדלת אצלו".