אחרי עונה אחת בלבד בליגה הלאומית, מכבי חיפה רשמה היום (שישי) 69:76 יקר במיוחד על הפועל גליל/עליון וחזרה לליגת העל אחרי 1:3 מרשים בסדרת גמר הפלייאוף בלאומית, שהייתה מותחת במיוחד, כשגם לאדומים מגיעות מחמאות על עונה מרשימה במיוחד, אך הפעם הם נותרו בידיים ריקות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי חיפה עולה לליגת העל בכדורסל

שמואל פרנקל, יו”ר מנהלת הליגה, בירך את מכבי חיפה: "אני מברך את מכבי חיפה על חזרתה המהירה לליגת העל. מחכה לראות את המועדון הירוק חוזר לימיו הטובים והמרשימים בליגת העל ומאחל לג'ף רוזן ולכל הצוות שלו קיץ פורה, בתקווה לקבוצה חזקה שתתחרה בעונה הבאה על כל התארים. Welcome Jeff".

ווילי וורקמן מניף את צלחת האליפות של מכבי חיפה (עמרי שטיין)ווילי וורקמן מניף את צלחת האליפות של מכבי חיפה (עמרי שטיין)

קפטן מכבי חיפה ווילי וורקמן הנרגש אמר בסיום המשחק: "זה מדהים. אני מאוד מקווה שאשאר בעונה הבאה, אבל עכשיו אני מתמקד באליפות הזו ולחגוג. לא דאגתי לרגע בגלל שלא קלעתי". 

דניאל סאואנה שזכה לבקבוק מים שנשפך על ראשו סיפר ל-ONE: "לא ציפיתי שאחרי שאצטרף הכל יסתדר ונוכל לעלות ליגה. יש לי חיבור לעיר, רגש לקבוצה וקשר מצוין עם הקבוצה. עמדנו באתגר גדול. ברק פלג השאיר לי קבוצה מצוינת, הוא לא המשיך וככה עובד העסק הזה. אני רוצה להמשיך בעונה הבאה. כל השחקנים המצטיינים שלי".

מכבי חיפה עם צלחת האליפות (עמרי שטיין)מכבי חיפה עם צלחת האליפות (עמרי שטיין)

אבישי גורדון היה נראה מעט שפוף בצד השני וסיפר: "יש לי חבורת גברים שהתאהבתי בהם מהשנייה הראשונה. זה היה אחד החלומות שלי שנעלה, היה לי שחקנים שמרוכזים רק במטרה, הנהלה שתמכה וזה הזמן לברך את מכבי חיפה. נפלנו על דברים קטנים, אבל אני רוצה להודות לכל השחקנים שלי ולגוני שהיה כמו עוזר שלי".

יו"ר מנהלת הליגה, עוגן יוחננוב אמר: "ברכות לאלופה החדשה, שתחסר לנו מאוד בליגה, אולם היא ההוכחה שבניהול נכון ניתן לכבוש כל פסגה ולהגיע לליגת העל. נאחל להם הצלחה גם שם!".

סמואל גיבנס חוגג (עמרי שטיין)סמואל גיבנס חוגג (עמרי שטיין)