סבב המשחקים הראשון בפלייאוף ליגת ווינר סל יסתיים הערב (שבת) כשהסדרה בין הפועל אילת ועירוני נס ציונה תצא לדרך בשעה 19:00 ותשלים את ארבעת המשחקים הראשונים לשלב זה. 

כזכור סדרה זו הייתה היחידה שנסגרה בטרם המחזור האחרון בליגה הסדירה כשהדרומיים והכתומים הבטיחו את המקומות הרביעי והחמישי בהתאמה. המפגשים בין הקבוצות העונה, עומד על 2:1 לאילתיים שניצחו פעמיים בביתם את החבורה של נדב זילברשטיין ונוצחו בחוץ על ידם. 

שרון דרוקר (אורן בן חקון)שרון דרוקר (אורן בן חקון)

המארחת בהתמודדות עברה עונה נהדרת מבחינת תוצאות אך סבלה לא מעט בכל הנוגע לניהול ותקציבים. שרון דרוקר ושחקניו הצליחו בכל שבוע מחדש לשים את הבעיות מאחוריהם, את העובדה שהינם משחקים עם שלושה זרים בלבד עקב חוסר בתקציב ולתת פייט לכל קבוצות הליגה מה שהוביל אותם עד למקום הרביעי שהעניק להם את יתרון הביתיות היקר. במחזור האחרון, הפסידה אילת למכבי ראשון לציון בחוץ במשחק שהיה חסר חשיבות מבחינתה ובמועדון מקווים כי כעת השחקנים מבינים את גודל המעמד ויגיעו בכושר הטוב ביותר שלהם.

טל דן: “אילת זו קבוצה מצוינת שעשתה עונה מדהימה”

הרבה זמן חיכו בנס ציונה לשלבי ההכרעה בליגה, אחרי העונה המוצלחת וההיסטורית מבחינתם ביורופקאפ, הכתומים מגיעים דרוכים מתמיד לשלב הפלייאוף במטרה ברורה לעלות לפיינל פור. בדרך יצטרכו זילברשטיין ושחקניו לעבור משוכה לא פשוטה כלל בדמותה של אילת אותה לא הצליחו לנצח בחוץ בליגה הבכירה ובכדי לצלוח את הסדרה יהיו חייבים לעשות זאת לפחות פעם אחת בשל יתרון הביתיות של היריבה. המאמן יקווה לקבל כבר במשחק הראשון את דקוואן קוק במלוא הדרו על מנת לסייע לקבוצה במאבקים ולאחר שזה עובר תקופה לא מוצלחת במיוחד לאחרונה. 

נדב זילברשטיין (אורן בן חקון)נדב זילברשטיין (אורן בן חקון)

שחקן נוסף שיצטרך לתת את הטון לאחר עונה מצוינת מבחינתו הוא טל דן שהתייחס למפגש ואמר: "אנחנו מגיעים לסדרה באנרגיות טובות. אילת קבוצה מצוינת שעשתה עונה מדהימה למרות לא מעט בעיות. ננסה לכפות את הקצב שלנו ולעצור את משחק המעבר שלהם ולשחק ליתרונות שלנו, צפויה סדרה טובה וקשוחה ואני מאמין ביכולת של הקבוצה שלנו לעבור אותה״.

טל דן חוגג (חגי מיכאלי)טל דן חוגג (חגי מיכאלי)