סדרת בפלייאוף בין הפועל חולון ומכבי ראשון לציון תיפתח היום (שישי) בשעה 15:40 בהיכל טוטו חולון, כאשר הסגולים בעלי הביתיות מהמקום השלישי יארחו החבורה מעיר היין מהמקום השביעי בליגת ווינר סל. 

אפשר להגיד שעל הפועל חולון ודן שמיר עברו חודשיים לא פשוטים, חודשיים שלא עוברים על הקבוצה בעונה שלמה לפעמים, בהם איבדו שני שחקנים מרכזיים ברוטציה, גיא פניני וטי.ג׳יי קליין ואת הרכש שאמור שהגיע כדי להוות גיבוי לסוגייה סקוטי הופסון, אך זה נפצע אחרי 16 דקות בלבד. חולוניה לא אמרה נואש, השאילה באופן בהול את איגור קולשוב ובזכות התעלות יוצאת דופן של כלל שחקני הקבוצה והמשכיות לעונה המופלאה של קורי וולדן שברו את שיא הניצחונות העונתי של המועדון עם 24 כאלו בסך הכל בעונה הסדירה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו במסעת לקראת פתיחת פלייאוף סל

באשר לקולשוב, הוא בוודאי לא דמיין שכך תראה חזרתו ארצה. השוטינג גארד שכבר היה מחוזר על ידי מכבי ת”א והושאל לקבוצה של דן שמיר, כעת מתמקד במשימה להדיח את קבוצתו הקודמת בדרך אל הפיינל פור. בתוך כך, שחקן הקבוצה דקוואן ג׳ונס שהורחק במשחק נגד מכבי ראשון לציון בליגה, נקנס בכ-10,000 שקלים, זאת בנוסף לקנס האוטומטי והרחקה על תנאי לשני משחקים במשך שנתיים שספג.

דקוואן ג'ונס (חגי מיכאלי)דקוואן ג'ונס (חגי מיכאלי)

בלייזר: “הגענו למאני טיים, בטוחים שאפשר לעבור” 

אחרי ההצלחה שהגיעה עם הגעתו, ספק עם כך רצה לראות גיא גודס את שחקניו מגיעים לשלבי ההכרעה כשהכושר הנוכחי שלהם הינו לא יותר מבסדר. ראשל”צ, שזכתה בגביע ווינר בתחילת העונה עם צביקה שרף, החליפה את המאמן הוותיק בגודס בשל תוצאות לא טובות וקמרון לונג אחד. חרף הפתיחה הצולעת, הקבוצה הגיעה עד לגמר גביע המדינה כשבדרך הדיחה את מכבי והפועל תל אביב.

שלומי הרוש, דן שמיר, גיא גודס, עוז בלייזר (נעם מורנו)שלומי הרוש, דן שמיר, גיא גודס, עוז בלייזר (נעם מורנו)

למרות ירידת מתח קלה לאחר גמר הגביע זה שגררה רצף תוצאות רע שכמעט השיאר את הכתומים מחוץ לשמינייה הראשונה, הקבוצה מעין היין מגיעה לישורת האחרונה בהחלט במטרה לצאת עם טעם טוב מהעונה הדיי מוזרה שעבר המועדון. המאמן שהתהדר בכל פעם בטהרת השחקנים הישראלים היציבה שלו יזדקק להתעלות נוספת שלהם על מנת לגנוב את הביתיות ולעבור את הסגולים. 

קפטן מכבי ראשון לציון, עוז בלייזר התייחס למפגש הקרוב ואמר: ״אחרי עונה ארוכה סוף סוף הגענו למאני טיים. אנחנו מגיעים לסדרה מול קבוצה טובה מאוד אבל אנחנו עם בטחון מלא שאנחנו יכולים לעבור אותה. אני קורא לכל הקהל הכתום להגיע למשחקים, מבטיח שניתן הכל על המגרש בשביל הנצחון״.

עוז בלייזר (רדאד ג'בארה)עוז בלייזר (רדאד ג'בארה)