הפועל תל אביב ערכה אתמול (רביעי) אימון מסכם לפני המפגש המסקרן ב-21:00 נגד מכבי תל אביב בשעה בהיכל מנורה מבטחים. הדרבי יהיה במסגרת המשחק הראשון ברבע גמר הפלייאוף. אלאדה אמינו שוב לא נרשם, כאשר דני פרנקו בחר בג׳רל מקניל, גארלון גרין, ג׳מאל שולר ודשון סטיבנס כרביעיית הזרים שלו למשחק. ים מדר סובל מרגישות במפשעה וככל הנראה לא יקח חלק במשחק. 

פרנקו סיפר :"מתכוננים ברצינות כמו שנדרש מול יריבה כזאת, ברור לנו ששני המשחקים האחרונים שהלכו להארכה לא משחקים לטובתנו מבחינת הדריכות בצד השני, אנחנו מתרכזים בדברים שאנחנו צריכים לעשות, נצטרך להיות מושלמים בשביל להיות במצב של עמדת ניצחון”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פרנקו:"נצטרך להיות מושלמים"

ההבדל בין סוף העונה שעברה לעונה הזאת: “הקשר היחיד בין הסדרה הזאת לשנה שעברה זה הצבעים של הגופיות, אז הייתה קבוצה שונה אין מה להשוות, אנחנו מודעים לגודל המשימה ויש לנו הזדמנות לבוא ולשחק את סוף העונה הזאת הכי טוב שאנחנו יכולים על הבמה של הגדולים ונעשה הכי טוב שאנחנו יכולים”.

ג'רל מקניל דיבר על ההכנות לקראת המשחק: “זה הזמן הזה בשנה שבו הרבה קבוצות הולכות, אנחנו ברי מזל שהשגנו את הניצחון האחרון, היינו צריכים להמשיך לשחק ואנחנו נמשיך להתכונן כמו שהתכוננו, הנקודה הזו בשנה היא לא על לעשות דברים פיזים, אין הרבה זמן לאימונים, כמו גם לנוח לפני משחקים. על הכנות מנטליות הדבר הטוב זה ששיחקנו לא לפני הרבה זמן משחק משוגע שנכנס להארכה והם ניצחו בדקה האחרונה. אנחנו מכירים את השחקנים ואת הקבוצות אנחנו יודעים מה הם אוהבים לעשות ולפעול בהתאם”.

ג'רל מקניל (איתי כהן)ג'רל מקניל (איתי כהן)

מקניל הוסיף: “אנחנו צריכים לשחק עם הלב הכי חזק שלנו, צריכים להישען כל אחד על השני ולהשתמש בקבוצה. כשמשחקים נגד קבוצה כמו מכבי ת”א, קבוצה עמוקה ומוכשרת בכל מני נקודות שונות אי אפשר לגרום להם לנוח זה לא בהכרח יתרון שיש לנו. כמו שאמרתי אנחנו צריכים להישען אחד על השני, לשחק ביחד והכי חזק שאפשר ולנסות להיכנס ולגנוב משחק”.

“כמו שאמרתי, זאת הייתה עונה מאכזבת, אני עדיין חושב שזה יכל להסתיים גרוע יותר. בנקודה אחת היינו על משמרת התאבדות, הייתה לנו הזדמנות לפלייאוף ולשחק שלא בעונה. ככה זה ברמה כזו של כדורסל, זה רק הזדמנויות עם 3 ניצחונות מרחק מהפיינל פור”.

רביב לימונד ותומר גינת (איתי כהן)רביב לימונד ותומר גינת (איתי כהן)