מכבי תל אביב תארח הערב (חמישי) ב-21:05 את אחת הקבוצות הטובות היורוליג, אנדולו אפס הטורקית, שנמצאת במקום הרביעי בטבלה ומגיעה למשחק שבוע אחרי שפירקה את ברצלונה עם 70:92 מרשים.

הטורקים, שרשמו עד כה לא פחות מ-16 ניצחונות לעומת תשעה הפסדים, גברו על הצהובים 77:90 באולמם הביתי במשחק שהתקיים בסיבוב הראשון, במשחק שהיה הופעת הבכורה של יאניס ספרופולוס על הקווים כמאמן הצהובים.

כעת, כשהחבורה של היווני נמצאת במאזן של 12 ניצחונות לעומת 13 הפסדים וכשלפניה שני משחקי בית רצופים (מול הטורקים ומול ז‘לגיריס קובנה), ספרופולוס יודע שניצחון על הטורקים ייתן לקבוצתו מקדמה משמעותית ביותר במאבק על העלייה לפלייאוף. 

יאניס ספרופולוס (שחר גרוס)יאניס ספרופולוס (שחר גרוס)

לקראת המשחק אמר פורוורד הקבוצה אנג׳לו קלויארו: ״אנחנו מרגישים יותר בנוח כשאנחנו משחקים בבית. הם קבוצה מצוינת ויש סיבה שהם במקום הרביעי ביורוליג, אבל יש לנו את הקהל שלנו איתנו ואני מקווה שזה יעזור לנו להביא את הניצחון. זה לא סוד ששבעת הניצחונות האחרונים בבית הפכו לנו את העונה, ולקראת הפלייאוף זה המצב שרצינו להיות בו".

מספר 4 בצהוב הוסיף: "אני בטוח שזה הכושר הכי טוב שלנו מתחילת העונה. זאת תוצאה של יותר זמן אימון לאחרונה, ואנחנו מצליחים להפוך את זה לניצחונות. אבל אנחנו יודעים שבכל מקרה נצטרך להיות בשיאנו. אנחנו מרגישים שהמאני-טיים מתקרב ולמען האמת מעולם לא הפסקנו להאמין בעצמנו, בסיכויים שלנו להילחם עד הסוף, כך שהמפתח הוא לקחת את זה משחק אחרי משחק, צעד אחרי צעד. חשוב מאוד שנפתח את המשחק חזק ולא ניתן להם לשלוט בקצב וככה נשלוט בו על פי תכנית המשחק שלנו".