המחזור ה-23 בליגה הלאומית בכדורסל נפתח הערב (שני) עם קרב מסקרן במיוחד, בו המוליכה הבלתי מעורערת מכבי רעננה גברה 93:103 על הפועל חיפה בהיכל הספורט ברוממה והמשיכה בבניית המומנטום שלה לקראת הפלייאוף, אליו תגיע מהמקום הראשון בתום העונה הסדירה. 

מדובר גם בהפסד הראשון של אלעד חסין עם האדומים מהכרמל, אותם הוביל לפני כן לשני ניצחונות רצופים ולמקום השמיני, אותם הם צפויים לאבד עד תום המחזור. כמו כן החיפאים ירדו למאזן של 13:10. עבור החבורה של אבנר יאור בצד השני, מדובר בחזרה למסלול הניצחונות ושיפור המאזן ל-3:20.

אלעד חסין (יניב גונן)אלעד חסין (יניב גונן)

הרבע הראשון היה התקפי מאוד וג’ארמר גאלי הוביל את השרוניים ליתרון 27:29 הודות ליכולת נפלאה בהתקפה. ג’ף אלן וג’מאר יאנג בצד השני לא איפשרו לפער לגדול יותר מדי, ונתנו מענה בהתקפות מנגד, אך בריסקר בדקות טובות סייע לרעננה להגדיל את ההפרש ולברוח ל-47:52 בירידה להפסקת המחצית.

ברבע השלישי גם שגיב דוד הצטרף לתוצרת של גאלי ובריסקר והוא סייע להם במלאכת הגדלת היתרון, כאשר מנגד מלבד אלן ויאנג היכולת ההתקפית הייתה חלשה מאוד ושחקניו של חסין קלעו בסך הכל 13 נקודות בדרך לפיגור של 72:60 כשנותרו 10 דקות לסיום המשחק. גאלי ושגיב דוד המשיכו ביכולת הנהדרת והפער הלך וגדל ככל שחלפו הדקות, חרף השתוללות של יאנג שסיפק רבע אחרון מטורף, אבל כזה שלא מנע את ההפסד.

גיל בני (ספי מגריזו) גיל בני (ספי מגריזו)

33 נקודות, 8 כדורים חוזרים ו-8 אסיסטים היו לגאלי בשורות המנצחת, 20 נק’ היו לבריסקר. 37 נק’ היו ליאנג בצד המפסיד וג’ף אלן תרם 26 נקודות ו-15 כדורים חוזרים. הצגה בלתי נשכחת, עם טריפל דאבל היסטורי של נאור שרון, שסיפק 19 נקודות, 10 כדורים חוזרים ו-10 אסיסטים, גם לא מנעו את ההפסד.