חוסר מזל משווע. אחרי שבעונה שעברה עומרי כספי, אז באלופה גולדן סטייט, שוחרר מקבוצתו בשל פציעה ואף פספס את הפלייאוף, הדבר חזר על עצמו גם הערב (חמישי), כאשר הפורוורד הישראלי הסובל בימים אלו מקרע במיניסקוס נחתך מהסגל של ממפיס, שחיפשה לצמצם את הסגל שלה.

כספי, שלפני הפציעה הפגין יכולת לא רעה אצל הגריזליס, שיחק העונה ב-36 משחקים בהם העמיד ממוצעים של 14.5 דקות, 6.3 נקודות ו-3.2 ריבאונדים למשחק. לאחרונה עבר ניתוח שקבע למעשה שהוא יושבת לתקופה ארוכה, מה שגרם לגריזליס להחליט לחתוך דווקא אותו, בשל העובדה שמועד חזרתו עדיין לא ידוע. 

עומרי כספי מטביע (רויטרס)עומרי כספי מטביע (רויטרס)

“הדברים לא הלכו כמו שציפיתי, ודמיינתי אבל הקבוצה והעיר קיבלו אותי ואת משפחתי בתור אחד משלהם. תודה”, כתב כספי המאוכזב בחשבון הטוויטר שלו לאחר ההודעה על שחרורו.

ממפיס הייתה הקבוצה השביעית בה שיחק הפורוורד ב-NBA, כאשר מאז 2009 עבר בסקרמנטו (פעמיים), קליבלנד, יוסטון, ניו אורלינס, מינסוטה וגולדן סטייט. אגב, במשחק שהתנהל בין הווריורס לגריזליס בנובמבר האחרון, זכה הישראלי לכבוד כאשר קיבל את טבעת אליפות זכר להשתתפותו בעונה הסדירה עם האלופה.

לא ברור מה העתיד יזמן לכספי, שכרגע מוגדר כשחקן חופשי, בתקופה הקרובה, אבל אם יחזור עוד העונה לכושר משחק, הוא יוכל להוות אופציה עבור מספר קבוצות ב-NBA, שעשויות להחתימו על חוזה לטווח קצר.