לאחר ה-76:93 הגדול במוסקבה, מכבי תל אביב שבה היום (שבת) לארץ, לקראת משחקה ביום שני מול הפועל באר שבע במסגרת הליגה המקומית, כאשר חניכיו של יאניס ספרופולוס יקבלו מנוחה קלה רגע לפני שיחזרו שוב לפרקט בבירת הנגב.

יושב ראש המועדון, שמעון מזרחי, התייחס לניצחון הגדול עם הנחיתה ואמר: ״אני חושב שכשמגיעים למשחק כזה חשוב במוסקבה ומסתכלים 15 ו-20 שנים אחורה על פיינל פור שזכינו שם, על משחק שניצחנו בשנייה האחרונה מזריקה של אנת’וני פארקר, לא מרימים ידיים מראש. המאמן והקבוצה היו דרוכים, השחקנים הוכנו למשחק בצורה טובה ואני חושב שמה שהוביל לניצחון זה המשחק הקבוצתי, כל אחד תרם את חלקו.

“אנחנו חוזרים הביתה כשאנחנו לא מאמינים, לא לניצחון ולא לפער של 17 הנקודות, וזה חשוב כי זה פותח לנו עכשיו אתגר חדש, לעבור את באר שבע ביום שני ולאחר מכן את ברצלונה ופנאתינאיקוס בבית, אלה משחקים חשובים ונקווה שנעבור אותם״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מזרחי: עדיין לא מאמינים שניצחנו

מזרחי לא נשאר אדיש ליכולת של יובל זוסמן אמש כשהחמיא לשחקן: ״זה לא בא בכדי, לזוסמן יש את כל היתרונות וכל הכישורים. הוא גם בחור חכם, גם אתלט, גם נבון, גם יודע לחטוף, גם יודע למסור, גם יודע לקלוע, וזה עוד אחת מהתוצאות של האקדמיה של מכבי תל אביב ועל זה אנחנו גאים״.

מי שעוד סיפק ערב נהדר אמש היה הקפטן, ג׳ון דיברתולומאו שסיכם את המשחק לאחר הנחיתה ואמר: ״היה ניצחון מדהים במקום שקשה לנצח בו. הם קבוצה נהדרת, אבל שיחקנו ביחד ונתנו הופעה טובה, מהדקה השלישית ועד לסיום. אני מרגיש טוב יותר במשחקים האחרונים, אנחנו גם עוברים עונה שהיא רכבת הרים כקבוצה, יש הרבה עליות וירידות, אז הפתרון הטוב ביותר הוא להישאר חיובי ולהמשיך לעבוד. אנחנו תמיד מאמינים שאנחנו יכולים לעלות, אבל לא חושבים כל-כך הרבה קדימה ועכשיו הפוקוס שלנו הוא בלהתאושש כמו שצריך לקראת המשחק מול באר שבע״.

דיברתולומיאו (רדאד ג'בארה)דיברתולומיאו (רדאד ג'בארה)

על הויכוח שהתרחש על גבי הטוויטר באשר לחוק הרוסי והישראלים בין שמואל פרנקל לניקולה וויצ׳יץ׳: ״אני לא יודע על זה כלום, לא מעורה בפרטים, אבל אני רק יכול להגיד שהקבוצה שלנו היא קבוצה אחת וזה לא משנה מאיפה באת או איזה דרכון יש לך, אנחנו משחקים כדי להשיג ניצחונות וזה הדבר שהוא הכי חשוב עבורנו״.

מייקל רול דיבר גם הוא עם הנחיתה ואמר: ״הייתה תצוגה נהדרת שלנו, השגנו את הניצחון השני ברציפות, שמרנו על קצב משחק גבוה והכי חשוב שזה היה משחק קבוצתי. לא ראיתי משהו שונה במשחק הקבוצתי שלנו כי תמיד היינו ביחד מתחילת העונה, אנחנו פשוט משתפרים ממשחק למשחק, עושים צעד אחרי צעד וכמו שאמרתי זה היה ניצחון קבוצתי גדול שלנו. כמובן שאני מרגיש שבמשחקים האחרונים יש יותר עליי, אני פשוט מנסה להרגיש את הקבוצה, לעזור לקבוצה בכל מה שאני יכול ולנהל את המשחק או כל דבר אחר שיביא לנו את הניצחון״. על התערבותו בוויכוח בין פרנקל ווויציץ׳, כאשר כזכור השחקן שאל את פרנקל בתגובה לציוץ, ׳האם זו גזענות?׳, רול סירב להגיב, כשאמר: ״אני לא הולך לדבר על זה בכלל״.