מכבי תל אביב תמריא מחר (רביעי) לטורקיה לקראת משחקה מול דרושפאקה ביום חמישי בפולקסווגן ארנה שבאיסטנבול. הצהובים יגיעו למשחק לאחר כמעט שבוע אימונים ללא סגל מלא בשל אילוצי הנבחרות. 

“זה מצב מצער”, התייחס מייקל רול לסיטואציה שנוצרה עם שחקני הנבחרת. “זאת תוצאה של מלחמה בין שני גופים גדולים בכדורסל העולמי והשחקנים די תקועים באמצע של כל זה. היינו רוצים שכל השחקנים יהיו באימונים אבל גם השחקנים רוצים לכבד את הנבחרת שלהם, אז זה עצוב שזה מה שקורה, אבל נצטרך לעשות את הטוב ביותר שאפשר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קטש: לא רוצה לסכם עדיין את הקמפיין

מה שנחוץ כדי להמשיך את המומנטום החיובי במפעל: ״קודם כל אנחנו נשמור את השפמים שלנו שזה ללא ספק יעזור, זה נותן לנו כוח נוסף״. רול התייחס לשפמים שמטפחים חלק משחקני הקבוצה כחלק מ”מובמבר”, חודש להעלאת המודעות לבריאות הגבר. רול גם הוסיף בפן מעט יותר רציני: ״אנחנו ממשיכים בכל אימון לתקן דברים שלא הלכו כל כך טוב, באמת השתפרנו ועכשיו גם ננסה להשיג יותר ניצחונות. להתגלח? אם השפם ימשיך להוכיח את עצמו כמו עד עכשיו, נמשיך איתו״.

ג׳ייק כהן, ג׳ון דיברתולומאו, נמרוד לוי ויובל זוסמן, שנחתו בשעת בוקר מוקדמת ביחד עם שאר שחקני הנבחרת לאחר ההפסד לגיאורגיה, יצטרפו אל שאר חניכיו של יאניס ספרופולוס לאימון הערב. כמו כן, סקוטי ווילבקין, ששיחק עם נבחרת טורקיה בהפסד למונטנגרו, נחת בישראל וכבר נכח באימון שהתקיים אתמול.

ג'ון דיברתולומאו (שחר גרוס)ג'ון דיברתולומאו (שחר גרוס)