מרקו בלבול כבר היה בסרט הזה בדיוק לפני ארבע שנים, כאשר ב-28 בדצמבר 2014 מונה למאמן מכבי חיפה במקום אלכסנדר סטנוייביץ' שפוטר מאימון הירוקים. בלבול ביצע אז מהפכה בקבוצה וסיים את העונה במקום החמישי עם כדורגל לא רע בכלל לאחר פתיחת עונה נוראית וסגל לא מאוזן שבנה קודמו. זה לא הספיק למישהו במכבי חיפה ובלבול נשלח הביתה מבלי שניתנה לו הזדמנות אמיתית לבנות סגל חדש, להכין אותו לליגה ולפתוח אתו את העונה הבאה.
 
כעת, שוב חוזר הניגון. מכבי חיפה שברה את שיאי השפל שלה עצמה עם פרד רוטן על הקווים בתחילת העונה, רוב מאס כמאמן זמני, אלי גוטמן שלא הספיק לנחות בכרמל וכבר פרש מאימון ואיתי מרדכי פעם נוספת כמאמן זמני, ומרקו בלבול נקרא באיחור של ארבע שנים לעמוד על הקווים מבלי לקבל התחייבות שהפעם לא מדובר בסתימת חורים.

יעקב שחר (עמרי שטיין)יעקב שחר (עמרי שטיין)

אלא שבלבול, כבוגר סרט האימה בכפר גלים, דורש הפעם ובצדק חוזה לעונה וחצי. מי שבעבר הגיע כדי לייצב את הקבוצה, עבד סביב השעון ולמרות הצלחה יחסית נשלח הביתה, אינו מוכן כעת להיות שותף להקרנה חוזרת של אותו סרט. לבלבול יש חוזה בנבחרת הצעירה לשנתיים נוספות (גם אם בשכר פחות מזה שמציעה חיפה, ג.ל) ואופק מקצועי עבורו ועבור חניכיו. בחיפה, לעומת זאת, אם יגיע רק עד לסיום העונה, כאשר כל השחקנים והאנשים מסביב יודעים שהוא בבחינת פלסטר זמני של יענק'לה שחר, חבל על הזמן של כולם. מי בדיוק יספור מאמן שהגיע לסתום חורים?
 
אם בחיפה יש החלטה להביא בעונה הבאה לכפר גלים את יוסי אבוקסיס או לחילופין את סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, מוטב שינסו להביא אותם כבר כעת עם פיצוי כספי הולם לקבוצותיהם. אם זאת איננה התכנית, יואילו להחתים את בלבול לשנה וחצי. מותר להם להכניס סעיף לחוזה לפיו אם מכבי חיפה לא תעלה לפלייאוף העליון, תהיה לה אפשרות להשתחרר ממנו. הוגן מבחינת שני הצדדים.

יוסי אבוקסיס (רדאד ג'בארה)יוסי אבוקסיס (רדאד ג'בארה)

מכבי חיפה חייבת להחליט אם היא מאמינה בבלבול או לא, אם היא מחפשת סתימה או מבינה שהיא כבר חייבת טיפול שורש עמוק. בלבול, מצדו, חייב להבין כי אם יתכופף ויסכים להגיע לחצי עונה, הוא מסכן את המשך קריירת האימון שלו. כדאי לו לברר בהקדם את הסוגיה הזאת עם הקברניט ברחוב המסגר, ובמידה שלא ישמע את מה שהוא מקווה, להרים מהר טלפון למשה 'שינו' זוארץ ולומר לו "אני ממשיך לאמן כרגיל את הנבחרת הצעירה".