הערב (ראשון) התקיים בוויסקי בר במתחם שרונה תל אביב אירוע הגאלה לפתיחת ליגת הפוצ'יוולי לשנת 2018. האירוע, שהיה בחסות וודקה פינלנדיה, משך אליו את כל השחקנים משלוש הליגות, כולל את השחקן אושרי כהן שמשחק כבר מספר שנים פוצ'יוולי ואת שלום מיכאלשווילי שמכהן גם כיושב ראש העמותה לקידום הפוצ'יוולי בישראל. 

מיכאלשווילי סיפר ל-ONE: "כל השחקנים הגיעו לפה, כולנו נרגשים מאוד. אני גאה להיות חלק מהעמותה הזאת שארגנה את הערב ודואגת כל השנה. פוצ'יוולי זו אחת האהבות הכי גדולות שלי, אפילו אשתי יודעת. אנחנו מהראשונים שהתחלנו לשחק אותו והיום אין כמעט מגרש שלא משחקים בו את המשחק הזה. הקיץ הולכת להיות עונה מדהימה עם שישה ברזילאים חדשים ואנחנו מחכים לכולכם בחוף פרישמן".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מיכאלשווילי: זה הכי כיף שיש

אושרי כהן הוסיף: "זה ענף שגדל עוד ועוד בשנים האחרונות, מה שהתחיל לפני 12 שנה כסתם משחק בין החבר'ה, פתאום הפך להיות ענף עם שידורים ישירים בערוץ ONE. זו הפכה להיות ממש קהילה, הערב הזה הוא המשך ישיר לשנים האחרונות, כבר 8 שנים שיש ליגה בארץ". 

השחקן מאור האס הסביר: "חזרתי לפני חודשיים מאליפות אירופה בהולנד זכיתי במקום הראשון עם השותף שלי פסקל. כל מי שנמצא כאן הערב זו משפחה, מברכים אותנו מכל הכיוונים". אוהד אפרת טען: "הולכת להיות לנו הקיץ עונה מדהימה כמו הערב הזה, שלום (מיכאלשוולי) הוא האבא של כל הפוצ'יוולי בארץ ואנחנו מודים לו על זה". 

אושרי כהן (שחר גרוס)אושרי כהן (שחר גרוס)

אסתי ומיקי אקרמן נותני החסות פינלנדיה: "אחרי מחשבה מרובה החלטנו לתת חסות למשהו מיוחד ולא רגיל, לא כמו כל היבואני משקאות שמעדיפים לתת לדוגמנים ודוגמניות. זו מטרה חשובה לטפח נוער בכל השלבים וגם כדורגל שזו האהבה שלנו וזה שילוב מנצח". קובי כהן, נותן חסות סופר יודה אמר: "הענף הזה הוא ענף צעיר ומרתק אנחנו מאוד לשנים לקחת בו חלק ולהשקיע בו".