העונה הסדירה של ליגת אורבן נדל"ן בפוצ'יוולי הגיעה לסיומה ורק ארבע קבוצות הגיעו לאירוע השיא של העונה. היום (שבת) החל מ-16:00 יתקיים בארנה של חוף הגולשים בראשון לציון הפיינל פור, ועיר היין כבר מקררת את השמפניות ומתכוננת לקראת ארבעת המשחקים החשובים ביותר. בכל קבוצה יהיה שחקן ברזילאי מהרמות הגבוהות ביותר.

המשחקים יועברו בשידור חי בערוץ ONE, אפיק 50 ללקוחות HOT, לקוחות yes ולקוחות סלקום tv. כמו כן, המשחקים ישודרו גם באתר ONE ובאפליקציה.

בחצי הגמר הראשון קבוצת יגאל B.D תפגוש את דובי מנופים שבה משחק אלוף ישראל הנוכחי, דייגו מראדונה הברזילאי, שישחק הפעם לצידו של מתי פול. השניים האלה עדיין לא ניצחו אף קבוצה העונה מבין שלושת היריבות שלהם בפיינל פור ויהיה מעניין לראות האם הם יצליחו לעצור את אדיב שביט וג'אפה, שהפסידו רק פעם אחת העונה.

בחצי הגמר השני, תשחק קבוצת הגראז' של ליאור באום וטאטא, שעברה דרך מעניינת מאוד עד ליום הזה ונכנסה לפיינל פור אחרי מאבקים קשים מול קבוצות הצמרת. הצמד הזה יתמודד מול קבוצת י.ד גדרות של דודו טובי וגיגי, שניים שמכירים היטב את המעמד ולא יוותרו על אף נקודה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הכירו את 4 הפיינליסטיות בגמר הפוצ'יוולי

דב צור, ראש העיר המארחת ראשון לציון, אמר לקראת האירוע: "זה כיף להיות בחוף הים של ראשון לציון והשילוב שלו עם הפוצ'יוולי זה שילוב מנצח מבחינתי. אני חובב מושבע של כדורגל והמשחק הזה הוא מאוד מיוחד. השחקנים עבדו קשה כדי להגיע למקום הזה ואין לי ספק שיהיה אירוע מרהיב. זה ענף בהתפתחות ברמה העולמית ואנחנו שמחים להיות חלק ממנו, זה חלק מהאווירה של העיר".

זו הפעם הראשונה שליגת הפוצ'יוולי הישראלית תקיים את הפיינל פור בראשון לציון. עידן מזרחי, חבר מועצת העיר, ציין: "זה פרויקט מאוד גדול שלנו, הפכנו את חוף הים למוקד אטרקטיבי של ספורט. אין כמו הקיץ ואין כמו חוף הים. יש פה ברזילאים מטורפים, ארבע הקבוצות די שוות אחת לשנייה. יש גם אחלה אתלטים שגורמים לתחושה של רעב ועובדה שיש פה באמצע השבוע ילדים שבאים ומתאמנים, כך שעם הזמן ייצאו מפה המון שחקני פוצ'יוולי".