העונה הסדירה בליגה אורבן פוצ’יוולי בדרך לסיומה ומחר (שישי) יתקיים המחזור ה-11 והאחרון שלה, בסיומו יוכרזו ארבע הקבוצות שיגיעו לפיינל פור. רק אחת מהן תסיים במקום הראשון, בתום קרב ישיר בין המוליכה יגאל BD לי.ד גדרות שמדורגת במקום השני.

כל המשחקים יועברו בשידור חי מהשעה 15:00 בערוץ ONE, אפיק 50 בשלט ללקוחות HOT, לקוחות yes ולקוחות סלקום tv. כמו כן, המשחקים ישודרו גם באתר ובאפליקציה.

אחרי שלא רשמה הפסד באף משחק ליגה, במחזור האחרון קבוצת יגאל BD של אדיב שביט וג'אפה הפסידה לראשונה לגראז'. כעת, היא תנסה להתאושש עם ניצחון במחזור האחרון על י.ד גדרות של דודו טובי וגיגי, שמנגד תנסה לתפוס את הפסגה על חשבונה. זה גם יהיה קרב מרתק בין שניים מהברזילאים היעילים והאיכותיים ביותר בליגה.

בתחתית, איטלי גולד של מאור האס ועומר הלוי עלולה להיקלע למשחקי ההצלבה נגד הירידה, אם תפסיד נקודות לאלופה היוצאת קאזה דו ברזיל, שמבחינתה סיימה את העונה כבר בשלב מוקדם. תכשיטי שיני תמתין למעידה שלה ותקווה להפתיע את כולם ולנצח את הגראז' של ליאור באום וטאטא.

הגראז' יהיו בפיינל פור, אבל רק מקום אחד עדיין לא סגור באופן ודאי וסופי וזהו המקום הרביעי. טרויה של פסקל שמידט ורון בן ישי תעלה לשחק נגד האחרונים בטבלה, הברווזים, והיא תקווה לראות לאחר מכן את דובי מנופים של דייגו מראדונה ומתי פול נופלת מול מיקה.