שתי קבוצות כבר הבטיחו את מקומן בפיינל פור והיום (שבת) ייתכן שנקבל עוד קבוצה שתעשה זאת. האם צמד הישראלים של טרויה יבטיח את מקומו באירוע הגדול של השנה, או שכל המאבק ייפתח מחדש? המחזור התשיעי של ליגת אורבן נדל"ן בפוצ'יוולי יועבר בשידור חי בערוץ ONE, אפיק 50 בשלט ללקוחות HOT, לקוחות yes ולקוחות סלקום tv.

אחרי ששתי קבוצות כבר הבטיחו את מקומן בפיינל פור, גם טרויה מעוניינת לעשות זאת. הקבוצה של צמד הישראלים הצעירים, פסקל שמידט ורון בן ישי, תצטרך לנצח את קבוצת דובי מנופים של מתי פול ודייגו מראדונה הברזילאי כדי להגיע לשם. אלא שהשחקנים הוותיקים האלה לא מתכוונים לוותר כל כך בקלות, כאשר הפער בין הקבוצות עומד על נקודה אחת בלבד. חוף הגולשים בראשון לציון יגיע לנקודת רתיחה.

גם הגראז' של ליאור באום וטאטא נמצאים בתמונת הפיינל פור ואסור להם למעוד במשחק שעל הנייר נחשב לקל יחסית, מול הברווזים שמדורגים במקום האחרון של הטבלה. תומר רייפמן ודן רושנסקי עדיין לא ניצחו באף משחק עד כה, אך הם ימשיכו לנסות להשיג את ניצחון הבכורה שלהם במחזורים שנותרו בזמן שהם בדרך הבטוחה אל הליגה השנייה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סיכום המחזור ה-9 בליגת אורבן פוצ'יוולי

שתי המוליכות קיבלו גם הן משחקים קלים יחסית. יגאל BD שעדיין לא הפסידה העונה באף מערכה, תפגוש את יהלומי גורדון מהתחתית כאשר אדיב שביט ויתר למעשה על הופעה במשחק הזה לטובתו של תמיר בר אילן שישחק לצידו של ג'אפה הברזילאי הנהדר. בצד השני, היהלומים צמאים לנקודות כדי להישאר בליגה והפעם שלומי משה יגיע מעודד אחרי שהשיג ניצחון ראשון במחזור שעבר ביחד עם רן ארבל, אלא שהשותף שלו פצוע ועומר ליברמן יחליף אותו.

הצמד של י.ד גדרות, דודו טובי וגיגי יפגשו הפעם את מיקה שנמצאת בתחתית ורוצה לברוח ממאבקי ההישרדות. מבחינת אוהד אפרת וגל לוי מדובר במשחק נוסף מול קבוצת צמרת, אחרי שבשבוע שעבר הם הפסידו לגראז'.

משחקים נוספים:

איטלי גולד - סאן אנד ניקה

תכשיטי שיני - קאזה דו ברזיל