ליגת אורבן נדל"ן בפוצ'יוולי תגיע היום (שבת) למחזור משחקים חדשים, כאשר שש קבוצות נאבקות על ארבעת המקומות שמובילים אל הפיינל פור. המחזור השמיני, כמידי שבת, יועבר בשידור חי החל מהשעה 16:00 בערוץ ONE, אפיק 50 בשלט ללקוחות HOT, לקוחות yes ולקוחות סלקום tv.

נכון לעכשיו יש רק קבוצה אחת שהבטיחה את מקומה באירוע הגדול של העונה, קבוצת יגאל BD של אדיב שביט וג'אפה שמוליכה את הטבלה ועדיין לא הפסידה באף מערכה. הצמד המושלם והמפתיע הזה יפגוש הפעם את האלופה המכהנת, קאזה דו ברזיל של אדר זינו ואדוארדו פאפל, במה שעשוי להיות המשחק שבו הכתר יירד מראשה באופן רשמי.

דובי מנופים של מתי פול ודייגו מראדונה הברזילאי תתמודד מול י.ד גדרות שממוקמת כרגע במקום השני. המנופים נמצאים במקום השישי ועם משחק חסר, כך שהם עדיין חזק בתמונת הפיינל פור. הקבוצה של דודו טובי וגיגי הפסידה בשבוע שעבר בפעם הראשונה והיא לא רוצה שיתפתח אצלה מומנטום שלילי, לכן המשחק הזה יהפוך להיות מעניין במיוחד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
5 המהלכים היפים בליגת אורבן פוצ'יוולי

מעבר לזה, המשחק הזה יהיה למעשה מפגש בין "מלכי הגמרים". דודו טובי הופיע בכל אחד מארבעת משחקי הגמר האחרונים, כאשר לא פעם הוא עשה זאת לצידו של יריבו דייגו מראדונה. טובי הוותיק לא יוותר על הופעה חמישית ברציפות על הפודיום, אלא שמראדונה, שניצח את טובי בגמר האחרון כששיחק מולו, ינסה לשבש לו את התוכניות בדיוק כפי שקרה במשחק האחרון ביניהם על האליפות.

מי שהנחילה הפסד בכורה לקבוצה של טובי וגיגי היא טרויה, שתפגוש הפעם יריבה נוספת שמתחרה איתה על ארבעת המקומות הראשונים במשחק שיהיה על טהרת הישראלים. פסקל שמידט ורון בן ישי, שכאמור מגיעים אחרי ניצחון גדול ותופסים את המקום השלישי, יפגשו את איטלי גולד של מאור האס ועומר הלוי שמדורגים כעת במקום החמישי. בליגה משוגעת עם לא מעט ברזילאים מהרמות הגבוהות ביותר, שני הצמדים הללו עושים עונה נהדרת. מי שנמצאת בין שתיהן, במקום הרביעי, היא הגראז' של ליאור באום וטאטא, שהצליחו לגבור על דובי מנופים במחזור שעבר עם ניצחון הירואי ועכשיו מצפה להם משחק מול מיקה של אוהד אפרת וגל לוי, צמד עקשן שעושה חיים קשים ליריבות שלו.

בתחתית, נקבל קרב ישיר בין שתי האחרונות שעדיין לא ניצחו העונה. מי שתפסיד, ככל הנראה תחרוץ את גורלה ותרד לליגה השנייה. מצד אחד יופיעו יהלומי גורדון של שלומי משה ורן ארבל ומן הצד השני יופיעו הברווזים. במשחק נוסף, סאן&ניקה ישחקו נגד תכשיטי שיני מהתחתית.